SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta - zastój w 3. tygodniu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2316
Witam, za mną już 3 tygodnie. Po 1 tyg mały przyrost, pod koniec drugiego byłem już zadowolony a po 3 tygodniu wymiary jak tydzień wcześniej. Siła jest. Zatrzymałem się, chociaż dbałem o dietę i jadłem tak dużo jak wcześniej. Jak myślicie co zrobić?
- zwiększyć kcal ? Obecnie białko 3g, ww ok. 6g, tł. 1,2g
- dołożyć 10mg mety dziennie?
- dołączyć kreatynę?
- nic nie zmieniać, tygodniowy zastój to normalne, powinno znów ruszyć

"Trening czyni mistrza"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
wiadomo w polaczniu tez dziala bardzo dobrze ale na kicka spisuje sie rewelacyjnie po odstawieniu mety juz trudno o progres dlatego dobrze jesli w tym czasie wkreci sie jakis anabol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
spokojnie to nie jest tak że co dzień będziesz rósł,ile tej metki jesz|?daj ankiete działu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2316
O wszystko pytałem przed cyklem na tym forum, obecnie ważę 85kg, 30mg w porcji 3 x 10mg w odstępach ok. 7h - rano,przed treningiem i po kolacji ;)

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267549
kurde przeciez to jest wiadomo :D na poczatku sa mocne przyrosty, a potem jest lekki zastój ale z czasem pojdzie do przodu bez obaw :D Kreatynke odpal w ostatnim tyg cyklu

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2316
Z różnych wypowiedzi wynikało że po 2 tyg się rozkręca, a mi jakby zaczęło się rozkręcać i nagle zatrzymało. Mam nadzieje ze szybko minie zastój... wkładam w treningi, odżywianie, odpoczynek całe serce i wszystkie oszczędności, żeby mój organizm miał optymalne warunki dla rozwoju...

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
to nie zastój tylko przestałeś już ciągnąć wodę temu waga stanęła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267549
lepiej mniej kg zrobic tylko lepszej masny niz tyc 2kg w tydzien i sie ulac jak swinia.. Wiec o nic sie nie boj pierwsze 2 tyg nabrales wody napompowalo Cie, a teraz spokojnie do Celu :D i nie stawaj na wage dzie w dzien bo to niszczy psichike hehhe

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
Może słaba metka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267549
slaba metka? Co wy ie spodziewacie 20kg w 3 tyg? to wp*****alajciie dziennie fast food 5x ed to popuchniecie ..

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
to nie do mnie tylko do autora tematu ! no sory ale jak mu 2 kg przez 3 tygodnie to strasznie słabo xd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
dlatego meta tylko na kicka bo ile zrobisz przez 4 tyg, fajne polaczenie z cypio by było
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja na propie

Następny temat

Cykl pod sw

WHEY premium