SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mc rekord?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 203
witam ;)

moje pytanko brzmi: jaki moglby byc teoretycznie moj rekord w martwym ciagu? boje sie zeby nie przegiac, bo z plecami nie ma zartow. dzis zrobilem:

martwy ciag proste nogi
63,7kg x12
63,7kg x12
73,7kg x10
73,7kg x9

pierwsze 2 serie z zapasem

pytam teoretycznie, wiec nie kaze wam bawic sie we wrozki ;) moj dziennik jezeli cos potrzebne:

http://plany.sfd.pl/index.php/mid/49/fid/341/trener/dzienniki/du_id/602735

Zmieniony przez - marekw91 w dniu 2009-10-23 23:20:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Dasz mi soga bo zasłużyłeś? I tak nie wszedł ale skoro zasłużyłeś, to Ci dam Nie mówię, że nie wierzę, bo właśnie sam widywałem jak ludzie przychodzili i podnosili sporo (jak na świeżaka) na MC Co prawda wiele to z Marwym Ciągiem wspólnego nie miało ale fakt faktem ciężar podniesiony

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
stówa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 203
jak na 8 miesiecy przygody na silowni to duzo? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3185
No nie wiem, ja jak pierwszy raz w życiu robiłem mc to miałem 60kg x 10... chętnie bym poszedł na jakąś siłownie z prawdziwego zdarzenia i się sprawdził we wszystkim, ale cóż xD

Lenistwo to najgorsza choroba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7385
ja myśle że mało... ćwicze od marca tego roku i robie na treningu martwy ciąg jako ostatni i zakładam 110 i robie 3x8 nie wymuszonych powtorzeń. Do tego pory zjadłem 3/4 opakowania cell pumpa 3 miechy temu

SLU_GANG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
myślę, że koło 120 kilo powinieneś dać radę.

ja tam już na pierwszym treningu brałem bodajże 150kg, na drugim 170.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7385
jakos ciezko mi uwierzyc..

SLU_GANG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
youtube - koniu151.
może teraz?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7385
ale na filmie nie ma pierwszego treningu na ktorym bierzesz 150kg

SLU_GANG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3185
A takie pytanie odnoście MC, czy jeżeli robie na ugiętych kolanach, i potem je prostu razem, to czy wynik będzie lepszy niż na prostych nogach?

Lenistwo to najgorsza choroba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Na nogach prostych jest sporo ciężej. MC to ćwiczenie wielostawne - w pierwszej fazie nogi odgrywają wielką rolę. Obejrzyj sobie filmiki jak robi się MC
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw do cwiczen

Następny temat

Wypadki na Siłowni

WHEY premium