SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maupi blog / tniemy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
maupa najchetniej to już teraz bym wycięła te węgle,ale gwałtownie nie chce
ech okres mi się chyba zbliża,bo marudzę jak stara panna

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
kavvka, ciągle piję proszek zasadowy. według pasków jast już lepiej, ale przeciągnę kurację do miesiąca. zapalenie skóry się zmniejszyło i to mnie cieszy

vena, sama najlepiej znasz swój organizm ja wcześniej trochę ścięłam, a teraz zatwierdzone przez Patkę fluktuacje wprowadziłam i jak cholera nie ruszy, to nie wiem, co zrobię a co do okresu, nawet mi nie mów. mój się spóźnia,a pms się wydłuuuża. dziś nawet płacz mi się włączył, o marudzeniu już nie mówię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
no właśnie znam znam i widzę reakcje organizmu prawie stale chodze głodna ogólnie to wolałabym tak jeść,żeby nie liczyć,ale takie rzeczy to tylko w erze

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
venka, ja teeeż głoda czuję do jedzenia nie trzeba mnie namawiać

a dziś 1600kcal. aero już za mną- 40min.
nogi i brzuch będą jednak jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wcale nie ma problemu by jeść tak aby nie liczyć. To łatwy i praktyczny sposób odchudzania i efektywny o czym sie juz przekonałam, nie raz
Nadaje sie na zbilansowana jak i lekkie rotacje wegli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Bardzo lądnie Ci idzie. Jesli nie bierzesz zadnego wspomagacza w postaci termogenika,
nadszedł czas aby go wprowadzic

o ile fundusze na to pozwalają, jesli nie.

Przed aerobami staraj się zjecs lyzeczkę cynamony i wypic lyzkę octu, powinno to sprawic , iż bedziesz się bardzo pocila, wzrosnie temperatura ciala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
wcale nie ma problemu by jeść tak aby nie liczyć. To łatwy i praktyczny sposób odchudzania i efektywny o czym sie juz przekonałam, nie raz

Obli no ja też się przekonałam na własnej skórze,że nie licząc też waga spada ja lubię sobie kombinować,ale czasami źle chyba na tym wychodzę

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
I tak zalezy co chcemy osiagnac, bo na pewno żadne rzeźbienie bez liczenia nie wyjdzie, ale dziewczyny z BF kolo 30% (bez długaśnej historii diet glodowkowych) bardzo ładnie chodną przestrzegajac tylko paru prostych zalecen.
No ale jak juz nieraz sie przedobrzało, to ciezko czyms zaskoczyc organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
moim problemem jest to,że nie jestem konsekwentna i jak tego nie przezwyciężę to zawsze będzie pojawiać się błędne koło
chociaż od tych 2 tyg nie jest źle z dietą,ale za to obijam się z treningami jak to Patka stwierdziła ech i miała rację

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Coz brak konsekwencji jest głównym błędem każdego odchudzania i potrafi położyć najlepszy plan
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia dla poczatkujacego

Następny temat

Pytanie dot. przemian biochemicznych

WHEY premium