SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa i głód %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1287
siema!!

zaczalem diete low carb ...

waze 80 kg i z tego co wyliczylem to na mase powinienem jesc jakies 3500 kcal ... dziennie potrafie zjesc okolo 4000 kcal ( kurzcaki ryby oliwa z oliwek itp.) [nie jem slodyczy] a mimo to ciagle jestem glodny ...

a boje sie ze jak zwieksze ilosc spozywanych kalorie to sie otluszcze, a i tak mam juz okolo 20%bf...

co robic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dokładnie , niech je więcej bananów w dni nietreningowe to będzie jeszcze lepiej chyba że na pierwszym miejscu stawiasz siłe (strong man) a wygląd to tylko efekt uboczny.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Zwieksz ilosci warzyw w diece, troche Cie zapchaja i nie powinienes byc glodny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14677
Mi trochę pomaga picie kawy i tak jak pisał Domer - dużo warzyw

Ale to i tak kwestia psychiki

"Wszystko jest trucizną i nic nią nie jest, wszystko jest kwestią tylko dawek"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1287
jem dziennie 300 g marchwi 400g kalafioru 200g pomidorow i 400g brokul :P... jeszcze zwiekszac ta ilosc??

a z kawa sprobuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1869
dodaj banany - może to nie jest idealne rozwiązanie ale 1 banan potrafi zaspokoić głód na 1,5-2h czyli akurat między posiłkami. mam ten sam problem, ale od jutra dodaje 500kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
tragiczny pomysł z bananami

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1869
dlaczego? wiadomo, że to węglowodany. ale skoro nie ma tendencji do tycia, to dla zaspokojenia głodu, banana chyba można dodać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zalezy czym spowodowany jest ten głód. ja im jem więcej węglowodanów to jestem bardziej głodny... może nie dosłownie BA i to nie jestem jedyny więc coś w tym jest - masz moją myśl

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1869
a ja wręcz przeciwnie. dlatego mu to zaproponowałem. zjem obiad za godzine jestem głodny - ciągnie mnie po coś słodkiego jak wilka do lasu zjem bananka i na prawie 2h mam spokój. a po 2h mam kolejny posiłek - także dla mnie rozwiązanie idealne. tyle, że nie przesadzam. 1 banan w dni nietreningowe, 2 w treningowe to max.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
owoce bardzo OK , oprócz bananów , więc jak kolega chciałby owoce to polecam np. jabuszka

a druga sprawa

ale skoro nie ma tendencji do tycia, to dla zaspokojenia głodu, banana chyba można dodać ?

a kolega na początku napisał

a boje sie ze jak zwieksze ilosc spozywanych kalorie to sie otluszcze, a i tak mam juz okolo 20%bf..



a banany sprzyjają otłuszczeniu tymbardziej na dodatnim bilansie



Zmieniony przez - Rothen w dniu 2007-09-01 19:52:29

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
banany sprzyjaja otluszczeniu? to sa wegle i tyle. banan ma ich srednia ilosc, ig ma 60, czyli srednio-wysoki. okolotreningowo i na sniadanie moim zdaniem pasuje. nie rozumiem dlaczego mowisz "banan sprzyja otluszczeniu" zamiast "wegle o srednio/wysokim ig jako zapychacze w nieodpowiednich porach i ilosciach sprzyjaja otluszczeniu".

jesli chodzi o ten konkretny problem to wydaje mi sie, ze owoce beda slabym sposobem do zapychania diety, wlasnie ze wzgledu na zalewanie sie. nie demonizowalbym tutaj banana :P wydaje mi sie, ze twoj problem polega nie na ilosci, ale na proporcjach.

Zmieniony przez - zluo w dniu 2007-09-02 11:55:37

dieta tez trening - musi bolec.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta wahoo 3000kcal

Następny temat

Dieta

WHEY premium