SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam 15 lat

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
siema wszystkim chodze na siłownie 6 miesięcy i niewiem czy wziąść jakieś sterydy i prosze was o rade interesuje mnie cykl mety 100 tabsów powiem cos o sobie:
15 lat
waga: 75kg
wzrost: 178cm
na klatke : 80 kg
w bicepsie: 39 cm

prosze o pomoc

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 73

Wzrost: 178

Cel treningowy: masa mięśniowa

Staż treningowy na słowni: 6 miesięcy

Uprawiane inne sporty: jiu jitsu

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga(prosta łamana) , sztangielki, wycią, ławka, modlitewnik, drążek

Dieta: nieposiadam prosze o ułożenie mi diety

Przeciwskaznania medyczne: niemam

Zażywane suplementy: jeszcze nic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
weź koło.


































i yebnij sie w czoło.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
wez sie za jedzenie a nie doping, o ktorym prawdopodobnie nie masz zielonego pojęcia w wieku 15 lat
odwiedź dzial 'odzywianie', znajdziesz tam '10 wskazowek zywieniowych' i potraktuj je jako steryd do budowania masy

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1344
Dieta : nieposiadam prosze o ułożenie mi diety -> dział odżywianie, czytaj tematy podwieszone... ułóż sobie diete i tam daj ją do oceny .

Najlepszym sterydem będzie dla Ciebie dobrze trzymana micha.

pzdr

What does not kill me makes me stronger !!
www.pajacyk.pl -> nakarm głodne dziecko.
Pomogłem ?? Daj Sog'a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1453
ja bym dał coś na glowe... 6 miesiecy cwiczysz,masz 15 lat i hahah pytasz sie jeszcze co myslicie o tym zebym wzial mete, otwierajac temat spodziewalem sie kolejnego pytania o kreatyne

Cwicze bo lubie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 960
Przy tym stażu, efektach, wieku, poziomie wiedzy to już tylko sterydy. Tu nic innego nie pomoże. Bo skoro nie masz diety i nic nie przybywa to na pewno Twój organizm osiągnął szczyt swoich naturalnych możliwości...
Człowieku no nie roz******laj mnie rzucacie się, że jesteśmy niekulturalni no ale ile można! Ciągle czytam posty typu 'mam 13 lat', 'ćwiczę 6 miesięcy i chcę brać sterydy', 'jak zwiększyć klate i biceps'. Ludzie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 394
O my god..... Sterydy.... Wlej se syntholu ..... Ale do móżgu!

Teraz ja muszę stoczyć swoją walkę....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
sorry mam jedną pomyłke tam chciałem napisac nie chodze juz 6 miesięcy na siłke chodziłem z wójkiem bo ma swoja siłownie od 13 roku życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2132 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27518
Pjerdolnij sie w główkę ok? Tak z rozpędu w szafke by bylo dobrze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 960
Jeżeli ćwiczysz od 13 roku życia czyli 2 lata to zmienia postać rzeczy. Teraz branie mety jest w pełni uzasadnione tylko ona może pomóc

Zmieniony przez - BorPo w dniu 2010-06-20 21:18:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Mam jedno pytanie: Czy wiesz z czym wiąze się branie SAA w tym wieku ? Bo nie wydaje mi się...


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Ja mam inne pytanie: Planujesz zalożenie rodziny i dożycie spokojnej starości?

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w doborze treningu

Następny temat

plan do oceny

WHEY premium