SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

malyPiotr / 16, 59kg / - czyli od zera do Bohatera! Czas na zmianę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 219 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2164
Dzisiaj twardo trening bez żadnych problemów :)

Zapomniałem Wiosłowania !
ABS poziom I -> PALENIE! Łydki by SZOPERX -> PALENIE!

Będę stosował te treningi, dopóki nie przestaną działać ;).

Dzisiaj w spodniach na wage wlazłem a tu "66.6" XD.

Zmieniony przez - malyPiotr w dniu 2010-12-02 22:11:21

It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
f*** pride! Pride only hurts... it never helps.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
A co miałeś w spodniach? Kowadło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 417
witam, śledzę od początku twoje poczynania i gratuluje , może jakieś zdjęcia?:) pozdrawiam i czekam za następnymi wiadomościami:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
Co tu taka cisza, czyżbyś przestał cwiczyc? ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
Powodzenia,ja zaczynalem od 55kg a teraz juz 80 wiec tobie tez sie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 219 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2164
Nie, nie nie ;)
To nie jest tak, że ja niezaniedbuję tego dziennika, czy coś w tym stylu, poprostu od napisania ostatniego postu, nie mogłem wgl wejść na SFD, wyskakiwało mi co chwilę "Server un....coś tam", po jakimś okresie wkońcu udało się wejść, ale już przy próbie odpowiedzi znowu wyskakiwał ten błąd.

Cóż udało mi się wejść, musze wspomnieć, że i tak jestem zdenerwowany, bo przed chwilą bardzo mocno się dla was rozpisałem, a na złość zawiesił się komputer i cała wiadomość poszła się ********** . Także pisząc teraz pewnie coś pogubię, ale postaram się to nadrobić.

Treningi przechodzą wspaniale, byłem niestety zmuszony zrezygnować z treningu w Czwartek(09.12.2010r), nie wyrobiłem się z czasem, no niestety tak bywa. W ten Czwartek(16.12.2010r) też planuję opuścić trening, ponieważ mamy konkurs w szkole, a trochę się napracowaliśmy i nie chcę tego stracić. Cóż... w tym dniu zrobie 5+1 serii po 25 pompek, oraz ABS II i Łydeczki by SZOPERX.

Co do samego treningu, no fenomalnie przebiegają mi ćwiczenia, ale dla tych co chcą zacząć HST, to naprawdę słuchajcie się dobrych kolegów na forum i nie dodawajcie sobie dodatkowych serii tak jak to ja zrobiłem. Chodzi mi o to, że robie na początku Wyciskanie, następnie się podciągam i znowu wyciskanie, owszem - w pierwszych dniach jest łatwo, ale w tych ostatnich dwóch przypadających na mikrocykl, nie jestem w stanie tego zrobić.

Jutro (Wtorek 14.12.2010r), przypada mi 6 - ostatni trening mikrocyklu 15tek.
Z HST wyrabiam się w 25 minut, dochodzą do tego Łydki by SZOPERX i ABS II to wychodzi 40minut.

Siła - myślę, że w tak krótkim czasie już idzie, ponieważ mój max dla 15tek w Wyciskaniu na poziomej robiłem tak, że jeszcze 2-3 powtórzenia więcej dał bym rade, jest to ciężar 45 kg, a przypomnę, że od I września kiedy zacząłem przygode z ćwiczeniami byłem w stanie wykonać do 10 pow. max z ciężarem 40kg.

Co do diety, no nie jest tak pięknie jakby mogło się wydawać - niestety czasem opusczam posiłki, tak to niestety w praktyce jest i nie raz już skusiłem się na tego jednego snikers'a .
Babunia w dni treningowe robi wspaniale obiadziki dla kulturysty i omleta z bananami daje na potreningowy, także jest supcio ! : )
No rano tak na wagę w dniu dzisiejszym machnąłem, to 65.5kg pokazała, także nie jest aż tak katastrofalnie. Czekoladowe MASS XXL wcinam, czasem gdy nie mam czasu na posiłek, czy coś.

HA! Zapomniałem się pochwalić, toż Mikołajki byłem, a proszę bardzo co mi kolega zaprezentował z klasy (zawsze są te losowania i wymiany) :



Także, tym też jakoś będę się uzupełniał .

Cóż, tak jeszcze do proporcji, to wchodzi już 104cm klata na wdechu, niestety Biceps tj. ramię, stoi w miejscu :/, to mnie nie pokoji , rozmiary nie zmieniają się od Października, a szkoda. ^^.
No cóż "będziemy robić łapy, bo trzeba biceps spompować".

Pozdrawiam was serdecznie i dziękujem, że wpadacie.

Zmieniony przez - malyPiotr w dniu 2010-12-13 22:31:25

p.s

@Cnotliwy
- No cześć, ciesze się, że wpadłeś, fajne wyniki, jaki okres czasu? Niech da mmi to na motywacji, może masz dziennik, z chęcią skosztuje twoich porad, także wpadaj.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - malyPiotr w dniu 2010-12-13 22:33:36

It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
f*** pride! Pride only hurts... it never helps.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
dziennika nie zakladalem-zaluje,jakos szybko to minelo nawet nie wiem kiedy,powodzenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Dajesz dajesz, bede zagladal

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biceps - odwieczny problem ;p katuj tricka a lapa i tak ruszy xD carbo to samo widze ;] smakowo chyba fajne, co nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
nie rob abs wystarczy jeden raz w tygodniu brzuch dowalić i będzie git.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

środek klaty

Następny temat

fbw pod boks

WHEY premium