SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

środek klaty

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
jak poprawić środek klaty? jaki ćwiczenia stosować chodzi mi dokładniej o ten odcinek góry klaty? mam nadzieje że w miarę przejrzyście napisałem o co mi chodzi.
mój trening klaty wygląda różnie podam przykładowy:
wyciskanie na skosie +
rozpiętki na skosie +
wyciskanie hantelek na płaskij
ściąganie linek wyciągu.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 96

Wzrost: 180

Cel treningowy: poprawa słabych partii

Staż treningowy na słowni: wcześniek 1 rok siłownia potem 1 rok boks i teraz po przerwie 2 miechy na siłce

Uprawiane inne sporty: boks ale teraz spradycznie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full sprzęt

Dieta: jest 2g/kg białka
1g/kg tłuszczu
reszta to ww


Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: obecnie brak

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
dzięki za pomoc, sog poszedł.





Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2010-08-26 07:55:53

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
sorry że nie edytuje ale chce żeby było podkreślone:

Zachowuje poprawną technikę ćwiczeń!!!

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Piszesz, że środek klatki a potem, że chodzi Ci o górną część.
Zatem o co chodzi?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220


to nie moje zdjęcie, chodzi o ten obszar zaznaczony

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 171 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8131
-10 kg tłuszczu, areoby

bo widze ze lekko przy masie jestes. Trening klaty moze byc ale pamietaj zeby nie jechac na nim caly czas.

o swe marzenie walcz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
trening stosuje zmienny na partie czasem mniej ćwiczeń czasem więcej zależy od samopoczucia staram sie nie przesadzać

ps.redukcje zaczynam we wrześniu

Zugaj sogacz poleciał.

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2010-08-25 12:31:31

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2010-08-25 12:32:34

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
Po pierwsze zwiększ ciężar na rozpiętkach, to ćwiczenie w którym nie należy bać się ciężaru, w ogóle ten trening na klatkę jest do dupy, a co z dołem klatki? Nie robisz? Jakieś poręcze by sie przydały, zdecydowanie.

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
robie przecież na płaskiej, skosu ujemnego nie stosuje.
Jak możesz to napisz jak powinien wyglądać według ciebie trening klaty.

ps. napisałem że trening jest co tydzień inny, pompki na poręczach robie

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2010-08-25 20:35:05

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Za czesto plany zmieniasz jeśli co tydzień, nie będziesz wiedział co na ciebie działa a co nie.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
plany nie ale kolejność ćwiczeń
podstawą są zawsze wyciskania sztangi i hanli,rozpiętki
tylko robie raz linke raz poręcze i zmieniam kolejność np. zaczynam na płaskiej,a potem skos hantlami, rozpięki,i poręcze.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 5x5 Do Oceny

Następny temat

malyPiotr / 16, 59kg / - czyli od zera do Bohatera! Czas na zmianę

WHEY premium