SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

malyPiotr / 16, 59kg / - czyli od zera do Bohatera! Czas na zmianę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niue zgodze sie z Toba, wg mnie abs rzadzi xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
Widzę, że coś ucichł ten temat. Trenujesz dalej czy dałeś sobie spokój?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
Małolat dawaj! Do roboty i wypiski!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 219 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2164
Hey Hi Hello!

"Lenistwo jest głupstwem ciała, a głupstwo jest lenistwem duszy. "
Ależ ze mnie leń! Nic nie pisałem tutaj ostatnio, wgl forum od miesiąca nie odwiedzałem !

Dziś będę pracował nad nową dietą ta się znudziła i przez to została zaniedbana, ponieważ słabo jem - aktualnie. Jak zrobie, to wkleje, dobra dalej...

Cóż! Trzeba wziąść się do roboty, HST skończone, faktem jest to, że nie zrobiłem ostatniego dnia 5tek, bo nie miałem już czasu, aktualnie trwa sezon bojerowy, nie nie zdołam chodzić biegle na siłkę. Pozostaje mi jedynie się zastanowić co teraz? Wczoraj byłem na siłowni od 1.5 tygodniowej przerwy, zrobiłem sobie takie leniwe FBW na rozgrzanie tych partii.. Po zawodach, a głównie po MŚ wezmę się za robienie Splita, przyjdzie do około po 20 lutym. Tzn, teraz też zrobię spilta, ale nie regularnie.

Co do samych efektów, no po HST rośnie siła, ale mi weszło tylko w barki(ogromnie) i ręce. W wycisku nic siły nie ruszyło, a w łapach rozmiary.

Obwód mojego ramienia wynosi teraz: 30,5 bez i 31 z spinką.
W klatce dochodzi do 107cm na wdechu. Podciągam się (wys barków) z łatwością min. 15 razy, na najszerszy dam rade tak około 6ciu.
Co do klatki i wycisku 70kg na poziomej jeszcze nie wejdzie(), ale 67.5kg tak. .

Pod koniec grudnia zrobiłem fotki...
http://pokazywarka.pl/syl02s/
To tak na tyle

W sumie ostatnio z kumplem doszliśmy do dziwnego wniosku,
Ważymy po 65kg, mamy tą samą zawartość tłuszczu(11%), ten sam wzrost(175cm),
ale różnica z wyglądu w masie i rozmiarach oraz sile jest ogromna! On ma jakieś 34cm w łapie ze 115 w klacie,
wyciska 90kg na poziomej, w każdym prawie ćwiczeniu na ręce bierze po 10kg więcej ode mnie na max, dlaczego tak jest?
masę mięśniową mamy tą samą, nie rozumiem tego - czy ktoś może mi to wytłumaczyć jak to jest?


Kolejną sprawą są moje uda, doszedłem do wniosku, że są bardzo obtłuszczone, normalnie jest za co złapać szczegolnie tylne części, sadło wręcz.
Chciałbym wyrzeźbić dwugłowy(tył) oraz ew. czterogłowy, zależy mi na tym i tu do was pytanie Jak rzeźbić uda i dwugłowy jego mięsień?.
Zarzucam zdjęcia ud:
http://pokazywarka.pl/psywf1/


Pozdrawiam,
malyPiotr

Zmieniony przez - malyPiotr w dniu 2011-01-27 14:24:21

It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
f*** pride! Pride only hurts... it never helps.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

środek klaty

Następny temat

fbw pod boks

WHEY premium