SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się rzeźbić?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 566
Hej. Zaczne od tego, że ćwiczę 10 miesięcy. Mój wzrost 171, waga 78 kg. Cały czas ćwicze na mase ( jak zaczynałem ćwiczyć waga 63 kg). Doszedłem do wniosku że najwyższy czas się trochę wyrzeźbic. Chcę ćwiczyć na rzeźbę ok 3 miesiące a na jesień znowu zacząć trening masowy. Mam pytanie, jak ćwiczyć na rzeźbe?? Myślałem o tym aby zwiększyć liczbę powtórzeń do ok 16, oraz skrócić przerwy między seriami do ok 1,5 - 2 minut. Będę również biegał 3 razy w tygodniu po 30 minut. Co o tym wszystkim sądzicie?? Proszę o pomoc. Sogi w nagrodę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14576
pamietaj również o diecie

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3043
hmm niezamała waga na rzeźbę , od 85 kg by było OK , hmm 16 powt. tak, ale musisz ten stary trening co teraz ćwiczyłeś zamienić na nowy rzeźbiący jakiś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 566
Chce sie teraz troche wyrzeźbić a od jesieni znowu będe robił mase. No i chce biegać bo troche mnie zalało. Ćwiczyć każdą partie 1 raz czy 2 razy w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3043
w zupełności 1 raz w tygodni starczy, teraz będą te cieplejsze dni się trochę też wypoci i pamiętaj o diecie tak jak kolega wyżej napisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i rozsądnie z bieganiem, żebyś spalał tłuszcz a nie mięśnie, czyli aeroby ewentualnie HIT, albo coś w ten deseń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i rozsądnie z bieganiem, żebyś spalał tłuszcz a nie mięśnie, czyli aeroby ewentualnie HIT, albo coś w ten deseń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zacznij od zmiany diety.
Trenigni zmień na bardziej intensywne (krótsze odpoczynki -30-60 sek-, trochę więcej powtórzeń, ale bez szaleństw - 10-15)
Ćwiczenia aerobowe 3-4x tygodniu.

Na pierwszą redukcję wystarczy, a efekty będą zauważalne.
Nie napinaj się zabardzo z tą redukcją bo zanim się obejżysz spadnie Ci 5 kg i będziesz niezadowolony z wyglądu swojej sylwetki - uwierz mi.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 566
To jak często i jak długo biegać żeby nie spalić mięśni tylko tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
To czy będzie następował katabolizm mięśni zależy od diety i ewentualnej suplementacji.
Jeśli zaczynasz swoją przygodę z pracowaniem nad definicją to 3x w tygodniu po 30-40 min wystarczy.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szczerze.. to tylko odpowiednia dieta według mnie pomaga. a duże ilości powtórzeń to według mnie głupota... ja jem wszystko, tylko w odpowiednich ilościach. czyli tyle kalorii ile potrzebuje w dany dzień tzn. treningowy lub nie treningowy. jak robiłem duże ilości powtórzeń to po jakimś czasie wyglądałem jak spłaszczony. wiec w każdym treningu mieszam wszystko(treningi na mase, siłe, żeźbe?). jak na tym wychodze? można zobaczyć na zdjęciach. oczywiście to jest tylko moje zdanie. pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawić wyniki w wyciskaniu?

Następny temat

trening!!! to trzeba przeczytac :D

WHEY premium