SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maltodekstryna - wasze opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1729
Co o tym sądzicie? Czy to nie kolejny shit z allegro?
https://ssl.allegro.pl/item126798204_gainer_bialko_maltodekstryna_pewna_masa_tanio_.html 

` Train like a freak...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5177
i jak?wyprobowal ktos?zakupy zrobione?bo widze cisza w temacie a ja tez mysle zeby z malto,glukozy,fruktozy i ostrowii gainera zrobic.mam nadzieje,ze absencja na forum ie jest spowodowana pobytem w szpitalu po tym specyfiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
wydaje mi sie ze to szit

ale nie brałem wiec na 100% nie powiem

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Zależy ile chcesz kupić. Jeśli 1kg to z wysyłką wyjdzie Cię tyle co markowe carbo w najbliższym sklepie sportowym podejrzewam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a mi sie wydaje ze jest w porzadku, duzo informacji o produkcie, cene w normie, zadnego negatywa jak na razie...sam o tym mysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ci co sprzedają wpc za 8 zeta też negatywów nie mają
dla mnie to syfprzynajmniej ta co linka rzuciłeś

Zmieniony przez - chucknoris w dniu 2006-09-14 22:12:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
bralem malto od kogos z sfd.
wegle jak kazde inne. da sie pic :)

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ale wydaje mi się coś, że ta to wałek jakiś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1524
wystarczy zamowic na probe i zobaczyc sprobowac itp.Ja moge byc tym krolikiem doswiadczalny.Znam dobrze markowe maltodekstryny.Wystarczy ze dotkne sproboje wezme po treningu i zobacze czy jest roznica.Miedzy ta malto a np Carbo olimpu.Wg mnie to dobry produkt jednynie czego sie obawiam to tego ze to moze nie byc maltodekstryna pierwszej klasy moze jest czyms zanieczyszczona ale co bedziemy dewagowac.Kupic sprawdzic i wytawic opinie.Mozliwe ze to bedzie kolejny przelom w suplementacji tak jak to bylo z Ostrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
bylo by milo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba 'lekko' przesadziles, nazywajac Ostrowie przelomem w suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
IMO na 99% to dobry towar, teraz nie ma zadnego problemu aby kupic malto w hurtowni i sprzedawac np. na Allegro Zreszta sam za kilka dni bede kupowal malto z hurtowni w wiekszej ilosci i bede sprzedawal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitroblon

Następny temat

Nitrobolon- miarka

WHEY premium