SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo Olimpu działa?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4038

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1359
Witam :) Mam zamiar kupić 4kg Instant Carbo, Olimpu. Polecacie? Nie macie takiej waty w ciele, i ogółem lepiej jest po tym 'wynalazku' ?

Jedność, lojalność to braterstwa warunek.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Mylisz się - to o czym mowisz to nie są fakty, dorabiasz do swojego lenistwa filozofię, wręcz - ideologię. Skoro masz czas by komponować naprawdę jałowe wywody na forum o metafizycznym ciężarze bananów - to miałbyś czas przyrządzić sobie coś mniej jałowego niż 100g carbo.

Z resztą zazwyczaj emanuję dobrą wolą i tłumaczę ludziom kwestie których nie rozumieją, móglbym spróbować Ci wytłumaczyć dlaczego biorąc pod uwagę masę cząsteczkową carbo (maltodekstryny) na 100g prochu potrzebowałbyś niemal półtora litra wody by teoretycznie chociaż niezalegały na żoładku, o tendencji cukrów prostych do fermentowania, o hiperosmolarności, ale szkoda na to mojego czasu i uwagi, wlasnie dlatego że nie interesują Cię fakty - tylko okoliczności które mógłby usprawiedliwić Twój sposób postrzegania rzeczywistości. Nastawiony jesteś na nadawanie komunikatu. Ja aboslutnie nie odmawiam Ci prawa do wiary w moc własnych argumentów, ale dla mnie są one dziecinne, i wcale nie dlatego, że nie wiem co to znaczy pracować X godzin na dobę i mieć problem z wygospodarowaniem czasu, tylko że etap takiej jak Twoja artykulacji mam już dawno, dawno za sobą i wspominam go z zażenowaniem

Tak więc zamykam, bo ciąg dalszy będzie powieleniem schematu, wg którego "w Twoim wypadku inaczej się nie da i jest to najlepsze rozwiązanie z możliwych, a jego ewentualne wady są przedemonizowane"

pzdr

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-08-22 15:37:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24386
lepiej? zależy czego się po nim spodziewasz
to tylko carbo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1359
lepiej czyli, czy się lepiej czuje po treningu i czy nie jesteś tak zjechany ;)

Jedność, lojalność to braterstwa warunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24386
na pewno na złe Ci nie wyjdzie
pijąc po treningu szybciej dojdziesz do siebie
takie moje odczucie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
Lepiej po treningu zjedz banana,to samo,carbo to zwykle weglowodany,a czy warto jest banany i ryz w proszku? sam sobie odpowiedz,ja polecam ci banany:) jak potrzebujesz czegos wiecej to chetnie pomoge pisz na gadu,jest w profilu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
co masz na mysli pytajac czy dziala?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Zjedz banana i zobacz czy działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49435
Chyba jesteś ziomek śmieszny mówiąc że szybciej odbudujesz glikogen w mięśniach na bananach ani jeżeli carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jezeli robimy trening nawet do 2h, to odbudowa glikogenu i tak nie jest tak bardzo wazna, bo zostana nam spore zapasy, dlatego bym sie skupil na umiarkowanej podazy wegli z miksem bialka.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Po co szybko??? Komu sie spieszy?
Ja preferuje potreningowo białko/BCAA a po ok 30-40 min Carbo - preferowany trend ostatnio mni było o tym w MD.
Carbo porownałem z bananem bo to i to wegle - cudow po nich nie ma.
A uzupełnianie glikogenu ma ogromne znaczenie w sportach wytrzymałosciowych typu ieganie kolarstwo itp a nie w BB.
Pozdro

PS Gratuluje sylwetki bo konkretna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
U mnie carbo się sprawdza. Biogenix ma teraz trochę taniej niż Olimp, więc może warto rozważyć tę opcję. Poniżej 15zł/kg z darmową wysyłką na allegro to całkiem przyjemna opcja.
Co do bananów... Nie do końca jest to to samo... 100g carbo nawet nie wiesz, kiedy zjesz, podczas, gdy pół kilo bananów może już solidnie zamulić żołądek. Do tego porównaj łatwość przechowywania, wreszcie - czas wchłaniania posiłku płynnego z zawartością glukozy i stałego też jest różna. Jak to mówią gimnazjaliści: banany to małpy jedzą, a carbo Ronnie Coleman
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

A wiec co i jak ?? z kad mam to wiedziec>? POMOCY

Następny temat

Cykl na Gaspari: Holadrol MT + Novodex? Dobre połączenie?

WHEY premium