SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

malpi chwyt sztangi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Czawaj

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Kto w ogóle wymyślił ten rodzaj chwytu ?? To przecież bezsens. Wyciskać i modlić się równocześnie - extra - pełen komfort na treningu. To może od razu podciągajmy się nad przepaścią ? Poprawa dotychczasowych wyników gwarantowana !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Tak jak mówię- gdy sztanga nie znajduje się nad nami spokojnie możemy zastosować ten chwyt.

Zaleta jest taka, że łatwiej można prowadzić łokcie i coś urozmaicamy- wspominałem wcześniej

Przyznaję się, że przy francuzie leżąc też nieraz stosuję tę metodę chwytu- tu znowu lepiej utrzymać łokcie bliżej tułowia i czuć triceps. Ale zastanówcie się najpierw zanim powtórzycie.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
przy tricepsie tak, ale przy wyciskaniu szerszym - na klatkę- takie prowadzenie lokci blizej ciała jest nawet nioewskazane- odciąza mięsnie piersiowe a angazuje tricepsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Według mnie dla takiego ryzyka NIE WARTO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
eliasz79 - bezsensem jest tylko to co ty wypisujesz. Bez stosowania takiego chwytu nie da się zrobić wyciskania wąsko - zwłaszcza w wersji opuszczanej bliżej szyi.

Równie dobrze można powiedzieć że kretyn wymyślił sztangę bo Atlas jest bezpieczniejszy gdyż nie spadnie na ryj.

Zawsze trzeba uważać i myśleć co się robi.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
przy wyciskaniu małpim nie damy rady zablokować łokci co może lepiej wpłynąć na napięcie mięśni i jednak minimalnie inaczej ten mięsień pracuje. Ale jednak pow 100kg go nie stosuje.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Po prostu uważam że absolutnie nie warto ryzykować. Nie sądzę żeby ćwiczenie w ten sposób miało wpływ na nasz ostateczny wynik. Moim zdaniem sposób ten jest wymyślony trochę na siłę. Komuś kazano coś wymyślić, więc ten ktoś siedział, siedział i spłodził broń przeciwko sobie wmawiając sobie że to lepiej na niego będzie działało. Poza tym na załączonych obrazkach nie posądzam tych panów o brak myślenia.
Teraz pewnie zostanę zje...., bo wdałem się w polemikę, ale przecież swoje zdanie mogę mieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja ujmę to może inaczej- jeżeli chodzi o ten rodzaj chwytu- lecz wąsko to jest on w miare bezpieczny, a także i uzasadniony, sytuacja diametralnie zmienia się- w obu tych kwestiach- przy chwycie szerokim.
tzeba myslę, te rzeczy rozgraniczyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy trening aerobowy nog( rowerek)-zmniejsza przyrost sily klaty?

Następny temat

Czy to odpowiedni trening dla mnie?

WHEY premium