SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

małe pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
Cwiczac tak

Poniedzialek
rano bieganie ok. 5km, ok. 16.00 siłownia Klatka, Triceps
Wtorek
basen ok 1godz.
Środa
rano bieganie ok. 5km, ok 16.00 siłownia Plecy, Biceps
Czwartek
basen ok. 1godz.
Piątek
rano bieganie ok. 5km, ok 16.00 siłownia Barki, Nogi+brzuch
Sobota WOLNE
Niedziela WOLNE

ma sens przy diecie wysoko białkowej?ogolnie zalezy mi na zrzuceniu troszeczke tkanki tłuszczowej i przyrostu troche miesni a bardziej na sile i wytrzymalosci....pewnie nie ma sensu ale moglby ktos odpisac na to;) moze mala zmiana tego;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
ANKIETA DZIAŁU




ogolnie zalezy mi na zrzuceniu troszeczke tkanki tłuszczowej i przyrostu troche miesni a bardziej na sile i wytrzymalosci


Taaaa... takie rzeczy tylko w Erze. Coś mi się zdaje że pomyliłeś działy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
Taaaa... takie rzeczy tylko w Erze. Coś mi się zdaje że pomyliłeś działy.


wiem ze takie cos nie jest mozliwe;) tylko mi ogolnie chodzi do czego taki plan treningowy doprowadzi przy diecie wysoko bialkowej?

to do jakiego dzialu mam to napisac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

właściwie to trening siłowy jest podstawą- od strony wysiłku fizycznego- redukowania, nie bieganie, i to monotonne...

no i ta dieta... co rozumiesz pod tym zbyt ogólnym pojęciem diety białkowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
bieganie jest mi potrzebne w pracy wiec musze to jakos z tym polaczyc inaczej dobrej kondycji nie bede mial;)dieta bialkowa czyli duza ilosc bialka w sensie posilki z duza zawartoscia bialka i odzywka bialkowa oczywiscie przy odpowiedniej ilosci weglowodanow i tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
"dużo" i "odpowiednio" to pojęcia względne. Liczby - to nas interesuje.

Gdzie ta ankieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
Gdzie ta ankieta?

ja chcialem tylko szybka odpowiedz a widze ze tutaj to nie jest mozliwe bo wazniejsza jest ankieta i liczby....trening na silowni i diete mam ułożoną tylko mi chodzi czy bieganie do tego bedzie przeszkadzalo?bo wiadomo ze basen raczej pomaga w regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

Jak mamy odp. nie znając twoich danych?
A ankieta była już wyżej podawana.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
szkoda, ze nie zrozumialeś naszych intencji i upierasz sieprzy swoim dośc waskim zdaniu- a to aby precyzyjnie odpowiedziec zależy wlaśnie od tych kilku czynników- intensywności biegów, treningów siłowych i ich rozkładow itp... a także diety, jesli jest faktycznie wysokobiałkowa może byc niestety niekompletna i stad te pytania z naszej strony.

biegac oczywiście możesz, lecz na tak ogólnie postawione ptytanie trudno o odpowiedź która da gwarancje, ze na tym nie stracisz- a za to w takim razie odpowiedzialności- choćby moranlej, czy raczej pewnego wyrzutu,, ze wprowadziło sie kogoś w bład- nikt chyba nie weźmie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - kiedy aero

Następny temat

Pomoc przy dobraniu planu na cykl

WHEY premium