SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna na przy redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
Witam

Mam bf na poziomie około 12% - moim celem jest 10%. MAm nadzieje zrobic to jeszzce w marcu.
Pytanie moje jednak dotyczy kreatynki. Chciałbym strzelic sobie cykl i zastanawiam się czy aby nie pozostaje on w sprzeczności z redukcją. Zależy mi na poprawie gestosci miesnia i zwiekszeniu siły i wytrzymałosci.

pomoze ktos?

pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mnie jakoś storm nie podszedl, a clout b. dobrze- jakbym mial porownywac z wlasnej praktyki to powiedziałbym, że nie ma porównania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
Nie ten dział, zgłoś się do specjalistów od odżywek i supli. Mogę ci tylko powiedzieć, że ja brałem jabłczan na redukcji, było OK

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ja bym poczekał na masę na pewno lepiej ją wykorzystasz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
j.w

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
a jaką polecacie?
Czytaółem na forum, że ciekawszy bedzie jabłczan plus jakis stak.
podrzuccie coś proszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ankieta dzialu.

wybor preparatu zalezy od funduszu i oczekiwan

przeczytaj: https://www.sfd.pl/[ART]_Twoja_redukcja_na_suplementach_by_faftaq-t418366.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
orontan kreatyny bedzie chyba najlepszy

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
Na początek zwykle mono polecam

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
a konkretna marka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mono u wielu osób może niejako zaciemniac sytuacje że względu na najwieksze prawdopodobieństwo zatrzymywania zwiekszonej ilości płynow- co może wywoływac wizualny efekt jakby osłonki zakrywającej mięśnie, podobnie jak tłuszcz

wspomniany orotan byłby chyba jedną z lepszych opcji, ponadto inne formy jak ester, chelat magn., pirogronian, ew. nawet jabłczan

możesz jednakże- mysle, ze dośc łatwo- dostosować sposób i styl owej suplementacji do właściwości Twojego organizmu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować?

Następny temat

hardmass

WHEY premium