SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna i Beta-alanina na redukcji przy początkach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5627
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała : Endomorfik
2) wiek 17
3) waga/wzrost 111/189
4) staż treningowy : 2 treningi za sobą
5) cel cyklu : Zapobiec utracie mięśni
6) stosowane już wcześniej suplementy cm3
7) stosowane wcześniej spalacze : Clen Burexin
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od : Nie rozumiem o co chodzi
9) ilość dni wolnych od kreatyny : 2 lata :)
10) Zapotrzebowanie : 3361 (Obecnie będzie więcej, ponieważ doszły ćw siłowe. Dieta low carb. B/T/W = 232/137/165
11)przewidziane finanse na cykl 100zł
12) uwagi i sugestie

Witam, czy jest sens stosowania kreatyny i beta alaniny na redukcji, skoro dopiero co zaczynam swoją przygodę z kulturystyką? Głównie mi chodzi o to by zapobiec utracie mięśni na redukcji. Zamierzam redukować do 75-80kg
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6776 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66812
jest sens w stałej dawce około treningowo , pomoże lepiej znosić treningi na LC
Ja stosuje




Zmieniony przez - żeleś w dniu 2016-03-07 21:16:12
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5627
2g Beta-alaniny i 2.5g kreatyny przed treningiem i tak samo po treningu będą odpowiednimi dawkami? Czy lepiej beta alaninę brać w całości przed treningiem, a po treningu krete?


Zmieniony przez - potok555 w dniu 2016-03-07 21:24:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6776 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66812
powinno być ok jak na początek
póżniej kreatyne możesz zwiększyć do 5g potreningowo nie ma sensu przekraczać dawki 10 g kreatyny nawet przy twojej wadze
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5627
Mam jeszcze 1 pytanko dotyczące DNT. Krete brać rano i wieczorem czy przed aerobami i po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W nietreningowe jak chcesz moze być po aerobach, jak zamierzasz redukować 30 kg to nie tak od razu, kreatyna trochę tutaj zbędna jakie mieśnie ma chronić jak jesteś otłuszczony

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5627
Wiem, że nie powinno się redukować zbyt szybko. Obecnie celuję w 0.5-1kg na tydzień. A mięśnie jakieś tam mam, i chciałbym je zachować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas na suple - pytanko.

Następny temat

Chrom w diecie

WHEY premium