SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12129
witam
mam takie pytanie odnosnie kreatyny a mianowicie mam zamiar kupic sobie kreatyne 300kaps. ale chce wiedziec czy po tym jak mi sie skonczy cykl brania to uzyskane przez nia efekty mi nie spadna?? prosze o odp.
pzdr

ROAD TO MP 2010 :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1309
Jesli bedziesz przestrzegal diety i treningu (regeneracji)to po cyklu efekty pozostana

Niech masa będzie z Wami!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Dokładnie jeśli po cyklu nadal będziesz przestrzegał diety i ćwiczył to dużych spadków nie będzie


POZDRO

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
po pierwsze kreatyna nie jest cudownym suplementem i nie zrobi z Ciebie hero_pakera; więc i spadki będą niezauważalne, bardzo niewielkie.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
zależy czego od kreatyny oczekujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12129
no oczekuje tego co wszyscy pisza o niej czyli przyrostu beztluszczowej masy miesniowej i przybyciu sily.

ROAD TO MP 2010 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
z dietą dobrze oprobisz to spadków nie będzie siła nieco spadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
ja powiem tak
diety takiej za***istej co do grama nie miałem i spadków nie zanotowałem .
a jak myslisz że kreatyna cie tak zmasuje i pociągniesz 50% siły to sie zdziwisz

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
imo wróżka tylko !

nikt nie wie jak Twój organizm przyjmuje kreatyne i czy bardzo Cie zalewa wodą czy nie itp.

Mimo wszystko jak chłopaki napisali jak bedziesz przestrzegał
Diety , Treningu , Regeneracji

To nic nie powinno spaść.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
po mono moga byc male spadki gloznie spowodowane tym ze woda schodzi (mono dosc mocno pompuje woda)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nutrend winner 14

Następny temat

Vitargo CL, Vitargo EL od F.A. Animal

WHEY premium