SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - czyżby nie było nowej odsłony?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10785 Napisanych postów 47381 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Przypomne krótko o co chodzi, kolega Atomic pisał, że nawadniana komórka podczas cyklu kreatynowego zwiększa swoją obiętość i największe przyrosty masy i siły uzyskuje się po odstawieniu kreatyny, gdyż sztucznie powiększona komórka reaguje anabolicznie(kiedy zapasy kreatyny wyczerpują się i zmniejsza się ilość wody w komórkach), prowokując organizm do wytwarzania dużej ilości hormonów anabolicznych(to tylko teoria).
Z tych więc powodów byćmoże wystarczy, wykorzystując to zjawisko, brać tylko kreatynę w fazie ładowania. Lepsze efekty i duża oszczędność kasy.

Dlatego mam pytanie: jak tam rezultaty Waszych eksperymentów?

Ja brałem kreatynę tylko przez 5 dni po 20-30 gr. Jakie są moje spostrzeżenia? Nijakie. Po odstawieniu kreatyny nie zauważyłem jakichś nadzwyczajnych zjawisk jeśli chodzi o przyrost masy i siły. Teoria Atomica może się sprawdza, ale na mnie w niewielkim stopniu. Więc nie ma rewolucji. To są tylko moje uwagi.

Mimo wszystko planuje już niedługo, za pare dni, kolejny cykl kreatyny tylko w fazie ładowania. Teraz lepiej zadbam o dietę i przysfajanie suplementu, będę pił o wiele więcej wody - powinno to dać lepsze efekty.

Pozdrawiam
Maniek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33
Ja biore druga dawke i bez fazy ladowania uwazam ze tak jest lepiej bo w fazie nasycania na poczatku7 masz duzy przyrost a pozniej maleje wiec po co to robic.

Halski

Halski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Atomic'u - jak Ci idzie z kreatyna?

Następny temat

MULTI STEROL

WPC zestaw