SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

korekta planu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
jak tak to dam brzuch na koniec choć cięzko się będzie się go robiło po calym treningu ale zacisne zęby i zrobie go. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
Plan mam ładnie rozpisany i chcialem sie wziasć dzisiaj już za niego bo myślałem że choroba już mineła a tu lekarz mi powiedziła że mam problem z sercem prze ta moją chorobe problem z zastawką, coś tam ze drugi rym serca jest. i kur... masz!!!!!!!! a tak się napaliłem na te terening!! ale lekarz kategorycznie mi zabrania cokolwiek robić a o treningach to mowy nie ma strasznie jestem zawiedziony jeszczenawet nie moge zagrać w moim meczu który będzie w niedzile i piłka też odpada pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
O stary to bez kitu niedobrze. Praktycznie uwiazali Cie od aktywnosci fizycznej no ale nie ma co sie zrywac bo z serduchem to nie przelewki. Trzymaj sie dzielnie.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Wsppółczuje. Ale lekarz wie co mowi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
jakoś musze to przeboleć ten czas bez trenongu moze wszystko wróci do normy i na kontroli we wtorek będzie wszysko oki i bede mógł zaczac mój pla 5*5 życie....... pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
No to bywa. Trzymam kciuki, że nie wszystko stracone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
hej Panowie tak sobie siedziłem i myślałem czy jeszcze nie za wczeście na plan 5*5 dla mnie czy nie zastosowac wcześcniej planu 15-10-5 jeszcze go nie robiłem. Było by to takie przygotowanie do treningu 5*%5. co o tym myślicie??? A Tobie Iversonto się już dawono song nalezał ode mnie wieć go daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
NO ale co z chorobą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
Z choroba to nie wiem sam bo mam iść do kontroli we wtorek 10 czerwca i sprawdzić czy się poprawilo czy bez zniam (mam nadzije ze wszytko będzie ok i będe mógl zacząć treningi). Dalej nie wolno mi nic robić ale nie przerwałem robienia ABS'uII i dalej go robie, szkoda przerywac bo efekty są dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ze zdrowiem nie ma co pogrywać. Poczekaj na opinię lekarza i wted ybędizemy myślec.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na rzezbe pytanka

Następny temat

barki pytanie

WHEY premium