SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka piersiowa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9
Mam 16 lat podnosze 45 kg i jestem bardzo szczupły mimo tego że jestem coraz silniejszy to rosne bardzo powoli czy mógł by mi ktoś coś poradzić oczywiście nie mam zamiaru używać odżywek wiem to bo widziałem co sie stało z kumplami szybko im przyrosły mięśnie a tylko ja przestali przez jakiś czas ćwiczyć to wszystko im zeszło. LICZE NA WASZĄ POMOC
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 908
Jakiekolwiek odżywki, gainery i kreatyne sobie narazie daruj, poprostu ćwicz dalej, wylewaj litry potu na siłowni i dobrze się odżywiaj, przytyjesz z czasem:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4146
żryj jak najewięcej lub jeśli dasz rade to jakąś porządną diete sobie ółurz plus jakiś gainerek i powinien być luz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 374 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10833
https://www.sfd.pl/search.asp  równiez posty podwieszone w dziale trening. Zajrzyj tez do dzialu odzywianie.
I nie narzekaj tylko bierz sie do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2089
ÓŁURZ!!! weź to popraw bo po oczach daje.
Odpowiedni dla ciebie będzie trening typowo masowy, poczytaj kilka podwieszonych tematów, coś sobie UŁÓŻ, oczywiście zastosuj odpowiednią dietke. Na początku odżywek nie polecam. Jak na początku dostanie podziec w postaci odżywki to co potem będzie na niego działało? Poza tym przy odpowiedniej diecie przez pierwszy rok powinien rosnąć jak na drożdżach bez supli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
echhhhhhh
chyba nie wiesz o czym mowisz -Ty wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2089
>>>biliwiget
ale ozzzooo chodzi?? Przecież przy regresji i poprawnej technice ryzyko kontuzji jest praktycznie zerowe?? Chyba, że chodzi Ci o te odżywki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171
Ej ludzie ja mam 16 lat i warze 96 kilo i wyciskam 92 kilo na klatke a cwicze dopiero 2 miesiące i mam w bicepsie 40 iak narazie co mi radzicie weście mi pomurzcie bo mam strasznie****owa klatke niewiem co mam zrobic rece mam wielkie a klatke ****owom iak cycki mini iaponki iak mam ćwiczyc albo cos w tym stylu bym klatke miał spoko odp plis??

ORZECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2089
Na mase klatki podstawą są wszelkie wyciskania. Polecam wysiskanie hantli na lekkim skosie lub na ławce płaskiej, do tego sztanga na skosie i rozpiętki. Oczywiście dieta jest??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
"Jak na początku dostanie podziec w postaci odżywki to co potem będzie na niego działało?"----jaki bodziec , wyjasnij mi to jesli mozesz
bo:
nie wiem czy białko,carbo to jest bodziec
nawet jakby brał suple to co jak teraz bedzie brał to poniej nie beda działac-nie prawda, otoz beda
nie polecam absolutnie nic w tym wieku bo po co ?
ale dajmy na to kreatyna zawsze działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2089
"ale dajmy na to kreatyna zawsze działa"
I tu się z Tobą nie zogdzę. Brałeś kiedys kreatynę przez dłuższy czas?? Bo ja i owszem i wiem, że juz po pierwszych 2 miesiącach suplement ten nie przynosi oczekiwanych rezultatów.
Kiedyś w magazynie KiF czytałem, że porcja kreatyny to w przeliczeniu około 7-10 steków wołowych. Czy to nie jest bodziec dla organizmu początkującego?? Jak organizm przyzwyczai się do tego supla to potem do wzrostu będzie potrzebował jeszcze więcej.
A tak na logikę to po co od początku swojej przygody z siłownią brać suplementy?? Przecież przez pierwszy rok organizm, przy odpowiedniej diecie i planie, rośnie w bardzo wysokim tempie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171
aha dzienki to bende to robił a co do odrzywki to kupie sobje cell pumpa i zaczne brac a wiecie może ile łyrzeczek na 1 szklanke trzeba tego sypac??

ORZECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka rozgrzewka przy sprawdzaniu maksów ?!?

Następny temat

jak zwiekszac obciazenie??

WHEY premium