SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka 2 razy w tygodniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 78
Mam pytanie czy jezeli bede robil klatke 2 razy w tygodniu po 15 serii to nie bedzie to za duzo? Chce robic 2 razy w tygodniu bo mam duze braki i zalezy mi na jak najszybszym efekcie(masa i sila). Nie bedzie przypadkiem wtedy odwrotnych skutkow? Miesnie nie beda sie spalac? Z gory dzieki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Bosz...
co tu sie dzieje?
młody jak robisz po 6 powtórzeń i tyle serii to lepiej idź pobij sie na macie a nie na siłownie chodzisz.
poczytaj o treningu posty podwieszone najpierw.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
pewnie sie przetrenujesz

daj po 6-8serii to nie powinienes sie przetrenowac :F
1x w tyg ownz :)

a i o co chodzi z tym , ze masz duze barki :F ? co to ma do rzeczy ? ?

Zmieniony przez - ziompel w dniu 2006-04-29 16:29:14

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 202
Według mnie mozesz robic klatke 2 razy w tygodniu .....ale tylko przez pierwszy okres cwiczen....nie znam Ci ale mysle ze kolo miesiaca mogłbys tak robic....pozniej faktycznie mogłbys sie pzremeczyc..pozdro:]


duze BRAKI...nie barki...<lol> czytanie ze zrozumieniem

Zmieniony przez - TomekCisek w dniu 2006-04-29 16:36:44

...życie zaczyna sie po 50tce...

...w bicepsie...;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
duze BRAKI...nie barki...<lol> czytanie ze zrozumieniem

czytanie ze zrozumieniem to raczej nie to
zle przeczytalem ait ?

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
jaki masz staż?

duzo zależy od genetyki. jęśli kogoś organizm ma duże zdolności regeneracyjne to nie widze przeszkud aby klate ćw 2 rzy w tyg. dobrze by było wtedy trening podzielić na lekki i ciężki.
inna sprawa to reakcja mieśni na trening-niektórzy lepsze efekty odczuwaja przy trenowaniu klaty 2xrazy w tyg ze zrużnicowaną intensywnościa niż po 1 cięzkim treningu..

pozdro

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
15serii na mase to przesada !
max 5-6 i najlepiej 2-3 dni w tyg ale z tymi seriami to nie przesadzaj po ile chcesz powtorzen ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 78
Cwicze juz 0,5 roku i w kazdej serii robie po 8 powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
no to dobrze
5 serii po 8-12 powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 750
Ja tam cwicze klatke 2 razy w tygodniu i jes ok!! robie wszystkow po 4 serie tzn klata szeroko , wąsko, skos szeroko, skos wąsko, po 6-8 ruchów!!

Fight Fight Fight

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
jakie robisz cwiczenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 750
ja??

Fight Fight Fight

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do oceny

Następny temat

Trening dla 16-latka

WHEY premium