SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka 2 razy w tygodniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc wszystkim
niebawem mam zacząc kolejny cykl treningowy i zastanawiam się czy nie dać klatki 2 razy w tygodniu, wciąż nie jestem z niej zadowolony, chociaż przykładam się do niej najbardziej
dotychczas ćwiczyłem 3 dniami tren i wyglądało to tak:
pon
klatka+tric
środa
plecy+bic
piątek
barki + nogi
brzuch 3 razy w tygodniu

teraz chcę ćwiczyć tak:
pon
klatka+tric
wtorek
plecy+bic
czwartek+
barki +nogi
piątek
klatka +brzuch, i brzuch jeszcze 2 razy oprócz piątku
co o tym sądzicie? wiem, że trochę nie pasi klatki bo barkach, ale może jakoś by przeszło

proszę o porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko, dzięki, czytałem już to, też sobie to obmyśliwałem jakby z tym pojechać, tak czy siak Sog za wskazóweczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Więcej nie zawsze oznacza lepiej.

Klatka po barkach raczej nie przejdzie. Barki zaczynaja sie regenerować a Ty je znowu zajeżdzasz.
Ćwicz 1x w tygodniu ale zmieniaj częsciej ćwiczenia.

Jak wygląda teraz Twój plan na klatke ??


dodatkowe pytania :
Kiedy ostatni raz miałes regeneracje??
diete masz ??

pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pon
klatka+tric
-pompki klasyczne 2s 20- to tak jeszcze w ramach rozgrzewki i
wstepnego zmeczenia miesnie
-wyciskanie sztangi na płaskiej 5s- 12,10,10,8,8
-wyciskanie sztangi na skośnej 5s-12,12,10,10,8
-rozpietki na płaskiej 4sx12

-francuskie wyiciskanie hantli oburącz 3s 12,10,8
- odwdzenie ramienia do tyłu w opadzie tułowia 3s- 12,10,8
tak wyglądał mój trening klatki z tricem
dietę mam jak najbardziej, nie biorę żadnych supli, a regenerację robię za tydzień na tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Spróbuj zamienić sztange na sztangielki w 1 ćwiczeniu. Zamiast rozpiętek zrób przenoszenie sztangielki.

Rób normalnie po 4 serie ćwiczenia

przerwy w ćw wielostawowych 2min w izolowanych 1 min. Przestrzegaj tych wytyczonych przerw.

A jak z wyciskaniem, prostujesz do konca ręce czy ruch kończysz przed samym wyprostowaniem?? opuszczasz wolniej niz wyciskasz ?? trzymasz nadgarstki prosto ??

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-11-10 20:26:32

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zatrzymuję ruch przed 'zblokowaniem' łokci i opuszcam sztangę bardzo powoli, nadgarstki trzymam dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyciskam powoli, a opuszczam jeszcze wolniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
to zmieniaj rodzaj treningu, zamien np na regresję albo na stały cięzar.

ja zmieniam co tydzien i znowu ładnie ruszyło

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-11-10 20:37:55

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie też zastanawiam się nad ćwiczeniem ze stałym ciężarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a jaki masz staż ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
7 lat z przerwami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ostatnio przeszło rok, z tym że wcześniej ciężko chorowałem i co uzyskałem wszystko paszło się je**ć, kuczaki ale ja bym teraz wyglądał, a tk muszę odrabiać straty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duza dupa...

Następny temat

co to za mięśnie?

WHEY premium