SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jsdolan5 - Konkurs Krata Na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130977
Jawor50
wypoć przy plankach :) a w piątek jazda rowerem :) i zdrowie zagwarantowane :)

Przepis sprawdzony?

Ciężar w przysiadach zacny! I to przy nie najlepszym samopoczuciu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ładnie siady idą. Tylko pozazdrościć
Jak masz chwilkę to wytłumacz ten układ, bo nie wygląda to jak 5/3/1

Przysiady ze sztanga na barkach
1s x 5p -50kg,
1s x 5p - 60kg,
1s x 3p - 75kg,
1s x 3p x 93kg,
1s x 3p - 105kg,
1s x 7p - 118kg
1s x 1p - 124kg, Max T.
1s x 15p - 87kg 70% M.T.

O te dwie ostatnie serie mi chodzi.

PS. Jak Cię coś bierze, to profilaktycznie Ibuprofen weź

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Od rana jestem w pracy, już czuję ze będzie ciężko wytrwać te 12 godzin, jadę na oparach . Po powrocie do domu dalszy ciąg kuracji , może jutro będzie lepiej
Nadine21 - dziękuję , żona mnie kuruje, powinno być dobrze
Jawor50 - tak szczerze to jestem w takim stanie że nawet na planki nie mam ochoty
Ojan - miałem dobrom przed treningówkę, ale nie wiem czy to było mądre bo dzisiaj czuję się zmaltretowany
Szajba - jest to dokładnie trening 5-3-1 ( jakaś jego odmiana ) zadany przez mojego trenera - Ajazy - więc o szczegóły musiałbyś zapytać Jego , ja nie chciałbym coś namieszać, jest to trening na 3 cykle i tak jak pisał Ajazy mają to być 3 miesiące hipertrofii . A ja mam do niego zaufanie . Ibuprofen niestety nie mam bo mi młodzi (córka z zięciem) wyżarli jak byli chorzy , muszę dopiero zakupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
To tak...Wendler spopularyzował kilka pojęć i metod. Pierwsza - maks treningowy, czyli ciężar do zrobienia ZAWSZE. FSL czyli first set last, dla zwiększenia objętości. Ciężar jest celem, ale to objętość do niego prowadzi. Można go robić na zasadzie 5x5, 3x8, albo, jak w tym dzienniku, AMRAP. Trzecia, to tzw. Joker Sets. Czyli robimy 5/3/1, potem TMax i jak czujemy się pełni pary i siły, dokładamy po 5-10%, nawet do nowego maxa. Stad tak to wygląda powyżej. 5/3/1 jest dosyc elastycznym i rozbudowanym systemem, można go dopasować pod siebie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Dolan, tu Ci odpowiem na pytanie dotyczące kawy z tłuszczem. Kawa takowa, z tłuszczem w postacie masła z ewentualną domieszką oleju kokosowego, pozwala kolokwialnie mówiąc zabić głód. Dodatkowo daje potężnego kopa i spory zastrzyk energii. Najlepiej sprawdza się w okresie redukcji, z rana. Myślę, że warto spróbować. Na początek i 25g masła wystarczy.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
_Szajba_
Dolan, tu Ci odpowiem na pytanie dotyczące kawy z tłuszczem. Kawa takowa, z tłuszczem w postacie masła z ewentualną domieszką oleju kokosowego, pozwala kolokwialnie mówiąc zabić głód. Dodatkowo daje potężnego kopa i spory zastrzyk energii. Najlepiej sprawdza się w okresie redukcji, z rana. Myślę, że warto spróbować. Na początek i 25g masła wystarczy.


Dzięki . No to jutro z rana spróbuję,. Od jakiegoś czasu piję kawę bez cukru i zaczęła mi taka smakować. Zobaczymy jak będzie z masłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Aha...jakby sie zrobiła za ciężko, to w seriach głównych 5/3/1 rób tylko przepisaną ilość powtórzeń, bez wchodzenia na TM. Ale myślę, że dasz radę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ajazy
Aha...jakby sie zrobiła za ciężko, to w seriach głównych 5/3/1 rób tylko przepisaną ilość powtórzeń, bez wchodzenia na TM. Ale myślę, że dasz radę :)


Na razie daję radę . Teraz kolejne 4 treningi to deload, czyli raczej lajtowo . Myślę że akurat się wyleczę i dalej znowu pójdzie pełna parą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Wczorajszy dzień spędzony w łóżku na chorowanie . Dzisiaj już lepiej ale ale nie czuję się w pełni sił, przed pracą spróbuję się trochę rozruszać na siłowni .
Zawaliłem z zadaniami konkursowymi miałem dawno coś nagrać a teraz to raczej będzie lipa . Waga po wszystkich moich eksperymentach dietetycznych oscyluje w granicach 87 kg. Trochę tłuszczu straciłem ( może nie widać ale to czuję ), zobaczę jak mi pójdzie w przyszłym miesiącu dietę już mam ogarniętą. Kawa z masłem nawet mi smakuje , zobaczymy jak będzie działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130977
"Kawa z masłem nawet mi smakuje , zobaczymy jak będzie działać "

Zjadłbyś posmarowaną masłem kanapkę z szynką i popił kawą a efekt byłby jeszcze lepszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ghorta - Konkurs Krata Na Lato 2017

Następny temat

Nadine Konkurs Krata Na Lato 2017

WHEY premium