SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jarot09 nowe fotki 5 str.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2307
Plecy ok przyznaję SOG masuj kltę i ćwicz bary

kacper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
wiem że góra klatki jeszcze jest słaba no i barki ciężko mi idą dzięki za ocene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Najwazniejsze ze miesnie rozwijaja sie rowno. Co prawda widac ze na treningu akcentujesz klatke, ale "przerosnietych cycow" nie masz.

Nie wiem co powiedziec o nogach, byc moze za wczesnie na ich ocene.. a moze ich nie cwiczysz jak powinienes....

Sog polecial.


pozdr

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52620
chyba skądś Cię znam...
jest coraz lepiej, zresztą moje zdanie znasz

PS poka nogi i brzuch

Powyższe słowa wyrażają jedynie opinie autorki w dniu dzisiejszym. Nie mogą one służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5528
Idziesz do przodu podaj aktualne wymiary

Masa to podstawa, zacznij od diety http://bigpaker.net/dieta-na-mase.htm 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
WODYN:
nogi ćwicze, dam ich fotke za pare godzin mam już ją na kompie ale w obecnej chwili coś mi sie net wali... Dzięki za opinie i SOG-a

hera7:
no znamy sie chyba fajnie że napisałaś zwłaszcza, że jesteś dziewczyną również dziękuje za opinie, brzucha może zrobie dzisiaj jakąś fotke bo wczoraj akurat nie robiłem

matson44:
dzięki, większość wymiarów mam w profilu





Zmieniony przez - jarot09 w dniu 2006-12-27 12:24:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
Wg mnie łapki poszly najlepiej. Plecy tez poprawione. Ogolnie fajnie
Sog na zachete Ile masz teraz wzrostu? Ja w lutym koncze 17 lat i jestem Twojego wzrostu. Wiem jak z tym wzrostem jest ciezko sie przypakowac

Zmieniony przez - dywciasfd w dniu 2006-12-27 12:49:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Jak na wiek i staż to elegancko.Tak trzymaj.

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Cześć.
Idziesz do przodu, a to najważniejsze!

Moim zdaniem, nie powinieneś jeszcze faworyzować żadnej partii, bo dysproporcji nie widać, ale zapewne masz ambicje, by mieć np. dużą klatkę. Ambicje na bok, póki co.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
dywciasfd:
Mam troche ponad 190cm nie wiem ile dokładnie, ale mi to odpowiada

saib__:
Nie faworyzuje żadnych partii jedynie przy samej klatce skupiam sie bardziej na górze, chce żeby wszystko było proporcjonalne do siebie. I wydawało mi sie że barki odstają ale nie ćwicze ich jako priorytet tylko normalnie tak jak inne partie.

Dziękuje wszystkim za wypowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czekam na krytyke ew. pochwałe :P

Następny temat

zamiana po 1,5 roku...

WHEY premium