SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jarot09 nowe fotki 5 str.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52620
czemu nie spamować





a ja moge?

Powyższe słowa wyrażają jedynie opinie autorki w dniu dzisiejszym. Nie mogą one służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
może się źle wyraziłem ale wolałbym żebyś napisał coś więcej niż twój poprzednik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
sog / nie podoba mi sie klata barki i przedramiona reszta moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
przedramiona nie są złe w rzeczywistości tylko na fotkach tak wyszły... dzięki za opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4149
Cześć
Fajnna sylwetka jak na ten wzrost... Jarot09 może mógłbyś udostępnić w profilu swój numer gg bo mam kilka pytań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Widać, że ciągle jest progres i bardzo dobrze
Proporcje zachowane, przy tym wzroście dorzuciłbym jeszcze kilogramów ale z głową, mówisz, że diety trzymasz i bardzo dobrze

Gadanie, że nie ma 40 w łapie jest bezsensu po pierwsze tutaj nie oceniamy ile kto ma w łapie tylko sylwetke po drugie warto wziąć pod uwage, że ma ponad 190cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
dzięki... 40 w łapie to nie jest dużo jak na ten wzrost co zresztą widać na fotkach
Jakobs42: wysłałem ci na priva...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czekam na krytyke ew. pochwałe :P

Następny temat

zamiana po 1,5 roku...

WHEY premium