SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jarot09 nowe fotki 5 str.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 411 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3311
Przy takim wzroście może ważyć 105 kilo i wyglądać jak napasione g****a może i 120 ważyć mieć muskularną sylwetke i dobrą szybkość!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
lonas rozumiem Cie ale zanim dobije do 120 kg to minie full czasu chyba ze pojdzie na skroty i gowno z tego bedzie ale jak bedzie trenowc 8 lat i przytyje do tej wagi to naprawde watpie ze nie bedzie mogl sie ruszac...teraz ma 15 lat za 8 lat 23 lata...duzo mozna zrobic a ma szanse...a pozatym jest 21 wiek i nie ma prawa dzungli to wiekszy i silniejszy wygrywa i rzadzi swiatem...jak przemysli sprawe to bedzie sie uczyc jak nie to skoczy jako zwykly robol...i gowno uzyje sobie z zycia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
no niestety od września trzeba sie uczyć no i znowu będą sie gapili w szkole jak dużo i co jjem ale mam to w dupie musze sie zmasować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy widać że ćwicze?

hehehe wygladasz jak bys walil konia na 1 fotach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
"chyba ze pojdzie na skroty i gowno z tego bedzie"
pokazales klase, wiedza na etapie zerówki

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
Biernas dzięki za soga, mjś co sie jego czepiasz? W żadnej wypowiedzi nie używał polskich znaków z tego co widze więc może mu alt nie działa albo poprostu tak pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
mjś no tak ty na pewno jesteś odpowiednią osoba do pouczania takich jak ja i autora postu...wypowiadając się nie nakłaniam nikogo – tylko sugeruje…nie musi mnie słuchać….........jak bedzie tył bez sterydow i w wolniejszym tepie niz dzieki nim to mysle ze zdąbedzie odpowiednia forme co do wagi i nie bedzie mial uszczerbku na zdrowiu przy tym a co za tym idzie uniknie przykrych wizyt w szpitalu dla nikogo nie przyjemnych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
nie no ogolnie fajnie
ale gdzie masz te 39? bez sciem prosze(nie mam zamiaru Cie obrazac)
łap soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
Ja mam 16 lat- ćwicze od ponad roku na poważnie (od sierpnia 2006) (zacząłem zabawę w październiku 2004) i wyglądam gorzej...Może dlatego że głównie nastawiony jestem na siłe a nie na wygląd i dlatego mam więcej tłuszczu...Jak dla mnie rewelacja jak na tak krótki staż!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
turysta16 dzięki za soga fakt łapka malutka ale obecnie jest 38.5cm ale niedługo sie zmieni przy moim wzroście to tak z 45cm jakoś będzie wyglądąło... MAJSTER16 nie ma takiej rewelacji moim zdaniem poprostu chyba nie jest najgorzej

Zmieniony przez - jarot09 w dniu 2006-08-23 22:44:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czekam na krytyke ew. pochwałe :P

Następny temat

zamiana po 1,5 roku...

WHEY premium