SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jarot09 nowe fotki 5 str.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 687 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8759
widac ze ciwczysz. masuj sie.

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
skoro wiesz ze mozesz przytyc a na pewno nie bedziesz lapal duzo fatu wiec sie masuj i nie sluchaj tekstow bedziesz ruszal sie jak mucha...bo to nie prawda...fakt nie bedziesz tak szybki jak koles co ma 60 kg wagi...ale trenujac i pamietajac o AREOBACH (duza intensyswnosc, w twoim przypadku to moze byc np trening z workiem i jazda rowerem) napewno nie bedziesz dretwy...i polecam sie porozciagac(jestes mlody wiec bezproblemowo sie rozciagniesz, wiem po sobie bo w tym wieku jakos zaczynalem i po 3 miesiacach robilem juz kotwice,tak zebys byl ogolnie rozwiniety fizycznie...majac dobre rozciagniecie mozesz bez problemu isc sobie np na kickboxing lub cos w podobie...a potem mozesz sobie np dorabiac jako ochroniarz...ja np jestem niski wiec (175cm) wiec nawet wazac 100kg nie zrobie takiego wrazenia jak ty bys wazyl zalozmy 110 do 120 kg wagi....zastanow sie i postaw sobie cel jakis i daz do niego za wszelka cene...i nie zaczynaj od saa bo wiesz mi nie ma sensu...to ci kazdy powie...kto jest normlany...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
Klimo wielkie dzięki za soga. Biga Ameno już wcześniej myślałem o rozciąganiu sie ale teraz mnie przekonałeś A mój cel to 95kg do końca roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5047
BigAmeno ćwiczysz coś? widziałes jak ruszają się 120 kg ?

Ja ćwicze 9 lat.. i jest już to dośc potęzna waga..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
zarysy są .. ale masy trzeba

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
Lonas oglądasz czasem k1 albo pride? Przykładowo Jerome Le Banner ma 190cm i waży 118 kg i jest szybki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5047
Ok.. ale nie wiem czy wiesz że oni to robią zawodowo... i nie robią nic poza tym że ćwiczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
widac

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
lonas czy ja cos cwicze....smieszny jestes dosc poterzna waga 187 cm i waga 93 kg...wazylem 89 kg i mam wzrost 175 cm...moja aktuany wyglad jest w awatarze...mam brata 115 kg wagi i wcale to on taki wolny nie jest....ja trenuje juz 7lat 3 biegania i 4 silki z tego 2 lata to tak jakos z przylozeniem a reszte na od*** sie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5047
Nie widze tu doswiadczenia w SW - a uwierz że nie jest lekko z szybkoscia prz y tej wadze - wypracowac sobie dobra kondycje przy 120 kg to też nielada wyczyn - w koncu serca mamy takie same - co z tego że będziesz budził respekt jak w końcu zbierze się jakiś suchar który coś robi w SW i będzie przypał - tylko tyle chcialem powiedziec :)


Zmieniony przez - lonas w dniu 2006-08-22 07:06:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czekam na krytyke ew. pochwałe :P

Następny temat

zamiana po 1,5 roku...

WHEY premium