SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki pierwszy cykl!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
siemka mam mały problem po wakacjach zamierzam sobie walnąć cykl tylko niewiem z czego prosze was o rade co mam wziąść żeby mi przyszło z 6 kilo pozdro tylko niemuwicie że jestem za młody !!! z góry dzięki

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7275
Jop jego mac roczni 89 i juz chcesz za koksy brac?Walnij anapolon to napewno przybedzie...a powaznie to dieta + gainera i przytyjesz

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2234
chłopie ty masz 16 lat opanuj sie. Poczytaj troche. Kup sobie kreatyne mono i tyle ci pojdzie dokup białko i bedzie git. Pozniej bedziesz załował. Usuchaj starszych

---===SFD FIGHT CLUB===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781


chłopczyku nie boisz sie igły

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
mozliwe ze sie boji i walnie mieczyslawa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5336
tyle lat i koks.nie wierze no.posluchaj doswiadczonych chpakow,dobrze ci mowia.za jakies 3-4 lata mozesz zagadac o sesje.

...rób swoje, ryzyko jest twoje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1386
w tym wieku masz wysoki poziom testosteronu w organizmie. Wystarczy dobra dieta, odpowiednia regeneracja i trening, żeby osiągnąć dobre rezultaty. Jak już koniecznie coś chcesz dokupić, to polecam kreatynę w najprostszej postaci - monohydrat i jakiś transporter. Cykle odstaw na później... Jestem pewny, że nie będziesz żałować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2234
noah: widze ze cwiczysz juz 2 lata. napisz co brałeś a sterydy odstaw na pozniej. Wrzuć swój trening moze to wina treningu ze ci słabo idzie. naprwde rezultatu zaobaczysz bez tego. SŁUCHAJ STARSZYCH

---===SFD FIGHT CLUB===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Jac0 albo antka przywali

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 256 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8447
Zakup sobie metanabol, nie trzeba sie kuc, cena jest ok - za 50 zl bedziesz mial 100 tabsow.

bierz mieta po 3 tabletki dziennie, przez 4 tygodnie, do kazdej tabletki mieta bierz 2 tabletki sylimarolu - osłonka na wątrobe, a co cyklu Clomid przez 10 dni. Ale pewnie i tak te 2 srodki, ktore wyminilem na koncu olejesz.

po co wogole go odciagacie od tego cyklu, on i tak to wezmie, znam takich samych ludzi od siebie...

pozdro & pocwicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5197
Zgadzam sie z "Elektromanem" jak ktos chce wziasc to nie bedzie sie liczyc ze zdaniem ze mu czegos brakuje
nikt mu nie przetlumaczy kiedys sobie zda sprawde co zrobil "zle"

"Wiara umiera ostatnia"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl jesienny

Następny temat

Co radzicie?

WHEY premium