SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki monohydrat

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
ile osób tyle propozycji
dział z testami,tam można poczytać o konkretnych stackach
dla mnie akurat storm + shock to kiepski zestaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
flex1976, ja też słyszałem niezbyt dobre o tych środkach opinie... co byś Ty proponował? jakiś stack? czy może mono i aakg? chcę mieć jakąś tam motywację do treningu po cyklu na mocniejszych środkach.

READY TO RUMBLE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
stack przed treningowy + mono
np wf+mono
shotgun + mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
A może doriana?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja myślę,ze taki, ktory oprocz dobrego dzialania nie będzie obciążony żadnym innym ryzykiem; czyli pewnośc surowca.
Dorian-a myslę, ze będzie ok.
...choc ja wiem czy trzeba az tak przebierać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 976
Ja kupiłem niedawno VITALMAXA 1200 g... 84 zł. Bardzo dobra cena.
Zadziałał od pierwszego wtrząśnięcia, wcześniej podjadłem troszeczkę olimpu mono i powiem szczerze, myślałem, że jest gites - ale vitalmaxa bardziej jakoś mi podchodzi.

Dużo osób chwali Vitalmaxa ( 250 mesh ), a oczernia ( 80 mesh ). Weź sobie Vitala 1,2 kg ( 250 mesh ) za 84 PLN. Nie zawiedziesz się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli mowimy o kreatynach szanujących sie, uczciwych firm - to nie powinno byc róznic w dzialaniu preparatu. Tak bylo kiedys i tak jest teraz.

Jak chcesz miec gwarnacje najwyzszej jakosci to bierz tą ze znaczkiem creapure - univerasala, olimpa, kaizena czy jakiekolwiek inne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
te "jw" w moim wczesniejszym poscie dotyczylo zielonego Vitalmaxa ale widze ze cos jednak fest przyciol sie net. Co do staka to teraz bede zaczynal cykl na HP a zastanawialem sie nad mono+xplode

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 530 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2545
sfd opinie i zdjęcia, tym się kieruj

Jaki jest najlepszy widok z rana?
-Widok spompowanego ciała!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
Vitalmax zielony 30 zł za 300 g - cykl 6tyg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hgh we krwi

Następny temat

30g to ile lyzek?

WHEY premium