SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki monohydrat

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2291
Vitalmax to nawet kolo kreatyny nie leżał;) a 300g na 6 tyg to odrobine mało;) bez fazy wysycenia trzeba dostarczać ok 10g dziennie więc ledwo na miesiąc starczy;) jak miałbym polecać to Nitrobolon2 albo energizer lub z tańszych ale równie dobrych Crea shot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
1. dlaczego uważasz że vitalmax koło krety nie leżał
2. 300 g to co do g na 6 tyg.
3. jak już to faza nasycenia a nie wysycenia
4. nie potrzeba fazy nasycenia bo te same wyniki wychodzą
5. nitrobolon energizer to energizer :D no booster
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie wiem dlaczego mialby vitalmax kolo kreatyny nie lezec. jadlem - i w niczym nie ustępował IMO innym preparatom kreatynowym.

dawki kreatyny 5 - 10g na dobe - sa wystarczające. Zachowując rozklad 10g w Dt i 5g w DNT - przy 3 - 4 sesjach treningowych - 300g kreatyny starcza na ok 5 - 6 tygodni.

Wiele osob tak robi, wiele jest zadowolonych. Ja przeprowadzilem udany cykl kreatynowy na dawce 4 - 5g na dobe przez 5 tygoni - wlasnie na vitalmaxie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2291
ja tam w sumie nie mam wogóle przekonania do mono bo wogóle na mnie nie działa;) ale na każdego działa co innego;) Brałem kiedyś mono vitalmaxa i oprócz problemów z żołądkiem nie widziałem żadnych innych efektów...(a przeż problemy z żołądkienm miałem spadek masy o ok 2 kg). Ale tak jak to niedawno rozmawialiśmy faftaq każdy organizm jest inny;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja uważam natomiast że każdy organizm jest podobny, tzn generalne zasady dotycza wszystki. Ludzie róznia sie w szczególach.

Nietolerancja pokarmowa - to efekt idnywidualny. Ale dzialanie jakiejs substancji na czlowieka w sensie generalnym -= juz nie.

Ja mialem podobne problemy po CP olimpu - choc przez wielu chwalony - mnie jakoś uczulał. Ale to nie znaczy, moim zdaniem że moj organizm jest inny - tylko, zeakurat w tymjednym wypadku - inaczej zareagował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2291
Masz racje...Każdy organizm działa wg tych samych regół...ale różnimy sie pod wieloma względami np grupa krwi....dla różnych grup krwi przewidziane są różne diety...myśle że z odżywkami jest podobnie. Ale z nietolerancją pokarmową sie w 100% zgodze... Natomiast jest jeszcze wiele innych aspektów różniących (może w niewielkim stopniu) nasze organizmy...np. warunki życia, ilość snu, stres, ilość wysiłku fizycznego, praca, szkoła, wspomniana już przezemnie dieta (myśle że tu sie ze mną zgodzisz że każdy ma inną, czasami podobną ale inna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ogolne "zasady działania" są dla organizmów ludzkich takie same; jednakże na calość sklada się tak wiele czynników, ze ich wypadkowa daje już bardzo powazne roznice; widać to na najprostszych przykladach- od zróznicowania waga, wzrostu, metabolizmu, tolerancja na ten lub inny skladnik, i jeszcze wielu, wielu innych, które można by mnożyc miesiącami

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-10-03 13:52:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
extrem186 - akurat grupy krwi - z odżywianiem raczej wiele wspólnego nie mają. Nie wierz we wszystko co przeczytasz w kolorowej prasie...

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-10-04 00:21:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2291
to nie kolorowa prasa tylko mój kierunek studiów;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
i uczą Cię, że pomiędzy grupami krwi a dietą zachodzi korelacja?

co studiujesz w takim razie i gdzie?



Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-10-04 00:41:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hgh we krwi

Następny temat

30g to ile lyzek?

WHEY premium