SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki monohydrat

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
extrem186 - wydaje mi sie ze dosc precyzyjnie uzasadnilem. W mego skrócie - uważam, że nasze argmenty są innego kalibru .

rush comes - kwestia powielana setki razy, a ja wypowiadalem sie juz w tej sprawie do znudzenia. Nie ma sensu ladowac wegli specjalnie do porcji kreatyny, chyba ze akurat tak Ci wypada (np pijasz gainera po treningu - to dorzuc tam porcje kreatyny). Chcesz uzyc mocy insuliny o innych porach - jedz kreatyne z posilkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2291
Myśle że na temat dieta a grupa krwi bedzie jeszcze okazja porozmawiać jak się bardziej przygotuje i przedstawie ci jakieś konkretne argumenty poparte badaniami itd...do tego tematu wrócimy a teraz mam inne pytanie w którym mam nadzieje że mi pomożesz:
Tranuje ze mną a wzasadzie pod moją opieką syn znajomego... trwa to już ok rok. celem było zmniejszenie wagi i nabranie siły.... trening wg mnie ma dobry...zmieniamy go co jakiś czas...młody daje z siebie sporo na treningach a jednak cały czas ma niezłą oponke (opone od Stara) biegać nie może bo ma problemy ze stawami kolanowymi (jest pod okiem lekarza). Próbowałem mu dawać l-karnityle, CLA, Therm line2 i nie działają... Młody waży ponad 100 a ma dopiero 16 lat... Fakt że ma ok 190cz wzrostu ale oponka jest spora... Diety nie stosuje bo mu to nie na ręke ale nie je dużo (powiedziałbym że bardzo mało)... może kupić mu coś innego na spalanie czy coś....co byś poradził???? ja się na spalaczach nie znam bo nie potrzebuje (l-karnityna mi starcza). Zresztą sam widziałeś że oponki nie mam;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema sorrki, że się wbije w temat, ale mam pytanie czy mógłbym stosować jabłaczan i monohydrat kreatyny na przemian, dziś to jutro tamto i tak w kółko?Bo mono samego nie chce, bo zalezy mi na sile a nie na masie, a po mono szybko puchne,a znowu jabłczan sam wychodzi drogo, a chce jeszcze kupić inne odżywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2291
możesz brać nawet jedno z drugim w jednej porcji;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
extrem186 - nie musi biegac, niech wybierze sobie jakis rowerek albo orbitrek (ruch eliptyczny jest jest bardziej przyjazny dla kolan).

poza tym musi wprowadzac korekty do jadlospisu jesli chce co osiagnac

spoalacze w wtym wieku zbedne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 695 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2291
to czak mnie ciężka przeprawa;) bo u nas nie ma tu nigdzie rowerkóa ani nic tego typu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
w ogole zasada jest jedna - jesli ktos cwiczy i nie moze schudnąc - nie jest mozliwe by jadl malo kalorii. Je ich za duzo - jesli mowi inaczej - kłamie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możliwe że nie jest zbyt duzo- ale to i tak w pewnym sensie jest za wiele- chodzi o to, ze nie tyle trzeba jeśc malo a własciwie.

ilośc kalorii na ktorych organizm funkcjonuje jest sprawą wzgledną troszeczkę; jedyna rzecza- a wlaściwie dwie- ktora jest w stanie nie dopuscic do nadmiernrego oszczędzania kalorii przez organizm wysilek fizyczny- tak spalajacy okreslona ilość kalorii w trakcie jak i wydłuzając efekt termogeniczy przez dluzszy czas- a drugA JEST WLAściwa dieta[napewno jednak nie taka na której je sie jak najmniej

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-10-05 20:00:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dlatego mowilem o kaloriach - jako podstawowym "nosniku energii", a nie objetosciowo o ilosci pozywienia.

kwestia glikemii, procentowegop udzialu makroskladnikow, ilosciposilkow - to juz dlaszy etap rozwazan (choc rowniez elementarny)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hgh we krwi

Następny temat

30g to ile lyzek?

WHEY premium