SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

iza121 i 121 dni redukcji ;-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
No ładnie siebie nie tuczy, ale psa tak
Iza to ty nieźle 60 pompek robisz; mój rekord życiowy wynosi 40

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
ehh te sklepy, a poszłam tylko po niewinny lakier do włosów , od dzisiaj mam nowe postanowienie, idę albo z karteczką do sklepu, albo tylko po to co naprawdę potrzebuję omijając wszelkie inne działy jak ogień, bo póxniej tak jest, a tu promocja, a tam coś innego i później wychodzą wafelki

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221
.

Zmieniony przez - iska212 w dniu 2009-08-18 21:22:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Po ostatniej konsultacji, w której to usłyszałam, że istnieje jeszcze jakaś szansa ale pod warunkiem wzmocnienia przyśrodkowego podjełam ostateczną decyzję, dieta na masę i trening siłowy. Nie ważne ile teraz ważę i jakie są moje wymiary, ważne, że jest nić szansy i spróbuję z niej skorzystać


Wczoraj już były siłowe na nogi, powtórka była wieczorkiem

półprzysiady 20x19kg i tak 2x

przysiady na jednej nodze 9kg do zmęczenia

wymachy przód/tył do zmęczenia 4,5kg

prostowanie/zginanie po 20razy obciążenie 4,5kg

unoszenie zgiętej nogi do zmęczenia 4,5kg

prostowanie zginanie w staniu do tyłu 4,5kg


Zobaczymy czy da to jakikolwiek skutek mam ok. miesiąca do następnej wizyty "kontrolnej". Odchudzać się nie mogę, bo to nie współgra z odbudową tego mięśnia. Z aerobów będzie tylko pływanie

Zmieniony przez - iza121 w dniu 2009-08-22 11:41:00

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Drugi trening był prawie identyczny jak ten pierwszy, następny powinien być prawidłowo za 3dni przy niskiej intensywności (zakładając, że była niska) hmm chyba nie mam czasu będzie za 2 , mam nadzieję, że po tylu latach treningu , pomimo różnych przerw w ostatnim czasie, mój organizm będzie się w stanie zregenerować i mięsień zacznie rosnąc

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Iza, ale szansa na co konsultacja w sprawie czego? O ACL chodzi czy z czymś innym masz może problemy?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Problem mam z ustawieniem się rzepki po zwichnięciu i jej złamaniu, uszkodzony jest troczek przyśrodkowy i mięsień czworogłowy, stąd też moje ostatnie treningi były kiepskie, a bieganie prawie żadno. Cała sprawa polega na tym że muszę wzmocnić głowę przyśrodkową czworogłowego żeby ustabilizowała samą rzepkę, tylko problem może być taki że jeśli uszkodenie jest zbyt poważne nie da się go odbudować na tyle aby doszła na swoje miejsce. Jeszcze lepsza wersja jest taka (usłyszana od fizjoterapeuty skolei) że przez to że do uszkodzenia czworogłowego doszło pradopodobnie przy popszedniej kontuzji 3 lata temu, a ja normalnie trenowałam to rolę przyśrodkowego przejął w wersji tej fizjoterapeutki inny mięsień niestety i stąd też siła moich nóg jest porównywalna, jednak ta chora nie działa należycie. No więc jeśli jest poważnie zerwany, a według lekarza tak jest to są nikłe szanse aby nawet po odbudowie jego niezerwanej części przejął on na tyle rolę troczka aby rzepka była na swoim miejscu, więc trochę koło zamknięte, ale że jest szansa to z niej skorzystam, a nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie to uważam, że mięśni nigdy nie zawiele

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jeśli tylko jest szansa,to trzeba z niej korzystać Jakby się udało,to byłoby super Życzę powodzenia w odbudowywaniu i będę za to trzymać kciuki

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Hihi, nie dziękuję

Byłoby super tym bardziej, że praca wymaga odemnie sprawności i kondycji, a pieniądze same nie przyjdą do domu niestety, a po samej operacji ciężko by o nią było no i ciężko byłoby wrócić do sprawności zapewne, o ile wszystko by poszło po myśli

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Rany jakie ja mam dzisiaj zakwaski tzn mikrouszkodzenia włókien mięśniowych w swoich czworogłowych, co prawda swojego przyśrodkowego (który prawdopodobnie jest uszkodzony) czuję słabo w porównaniu ze zdrową nogą ale jednak jest, czyli może nie jest z nim jeszcze tak źle.

Dzisiaj mniałam jechać nad wodę i co się okazało pada za to zrobiłam siłowy brzuch, plecy, łapki, jeśli chodzi o sam brzuch to robiłam do bólu chwila przerwy i tak parę razy, reszta to wznosy tułowia z obciążeniem 6kg i różnym ustawieniem rąk, rozpiętki po 3kg, odrotne rozpiętki czy jak to się tam zwie 3kg na łapke, uderzenie z pozycji frontalnej ago-uchi 3kg na łapke

Z tymi obciążeniami mam problema, jestem wstanie ćwiczyć na większych, tylko problem z tym że nie ma z czego go już dołożyć

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przetrenowanie ?!

Następny temat

Ocena treningu

WHEY premium