SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

idealne łydeczki kobiece

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
witam wszystkich,
przeglądam forum i z każdej dyskusji można się dowiedzieć jak rozwinąć łydkę itd., ale mnie interesuje to do czego powinnam dążyć jako kobieta - do łydki rozwiniętej (wiadomo, że nie jakoś skrajnie, tylko trochę) czy do bardziej smukłej i bez uwydatnionej górnej częśći łydki? Mam też pytanie odnośnie tego, jaka łydka jest bardziej pożądana(u kobiet!/nie-kulturystek/) - tzw. długa, tzn. z brzuścem "rozciągniętym" i dochodzącym nisko do pięty, bez wyraźnie odcinającej się "góry", gdy łydka równomiernie rozszerza się ku górze, czy może tzw. łydka krótka z wyrażnym mięśniem u góry i gwałtownie zwężająca się poniżej niego, docierająca do pięty już nie wiele zmieniając obwód?
Pozdrawiam
proszę o radę, do jakiego ideału dążyć, więc możecie zarzucić jakimiś ćwiczonkami, jeśli macie ochotę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7764
Z tego co pamiętam to u dorosłej kobiety tkanka tłuszczowa powinna stanowić 18-24%... no przecież jakoś musicie mieć piersi, tyłek i być mięciutkie, a nie żylaste ;-PP

A co to pronacji to źle przeczytałaś - tylko przy dużej pronacji(overpronacji) występuje płaskostopie... zobacz jak wycierają ci się buty itp... szukaj na ang stronach bo na polskich jak zwykle nic nie ma :/ A najlepiej idź do ortopedy i wszystko będzie jasne.

"Nie dyskutuj z d****em: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Tłuszcze - Kompilacja --> http://www.sfd.pl/Tłuszcze_-_Kompilacja-t464716.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
Mnie sie bardziej u dziewczyny podobają łydki takie jakby jednolitej długosci na całym odcinku nogi ponoiżej kolana tzn, nie takie z mieśniem u góry a nizej tak jak napisałaś nie zmieniające już obwodu Wydaje mi się ze kształtu łydki niestety nie zmienisz i nie wybierzesz sobie go, gdyż zależy to od tego co masz w genach... Jedyne znane ćwiczenie mi na łydki to różnego rodzaju wspietki, stopy na zewnątrz, do wewnatrz, równolegle itp. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 182 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6702
Zgadzam się z przedmówcą

Łydka smukła, prawie że jednakowa na całej długości. Oczywiście nie za chuda, ma być szczupła, ale mięśnie ani kości nie mają być widoczne, BF powinien zależeć od budowy kobiety, żeby było po prostu proporcjonalnie.

No i oczywiście ogolone (nie zaszkodzi jak opalone ;P) nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
bo ja osobiście jestem niestety właścicielką takich bez wyróżniającego się mięśnia, ale zamiast smukłymi, to nazwałabym je "ulanymi". Z resztą przeraziło mnie to, że jakiś mądrala napisał (chłopak), że posiada wielce zbyt rozbudowane łydki, a mianowicie 38cm (chodzi o obwód w najszerszym miejscu, prawda?), a tu się nagle okazuje, że moje nóżki, które uważałam dotychczas za normalne, mają w obwodzie 37cm! panika mnie normalnie ogarnęła :p chyba czas się trochę odchudzić ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724


tak powinna wyglądać kobieca łydka

a odnośnie tego 38cm to czytałem tamten post i nie masz się czym martwić bo gościu grubo panikował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 624
Najlepiej wklej fotkę Twojej łydki i pooglądamy i oceniemy oraz ewentualnie podamy parę rad jak, co i gdzie zmienić;]

Jeżeli pomogłem przyznaj SOG-a;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
ehehe rozwalaja mnie te posty
A od kiedy to mozna ksztaltowac sobie dowolnie ksztalt czegokolwiek !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
duzo dziewczyn ma lydke 37 cm wiec nie musisz sie martwic, bo jest jak najbardziej ok, a gosc z tego postu o ktorym piszesz faktycznie panikowal bez powodu.
natomiast troche musze cie zmartwic bo lydka jest miesniem ktory jest bardzo ciezko uksztaltowac jakby sie chcialo i wymaga to duzo pracy. jak bedziesz wklejala to zdjecie to zrob je na plasko i najlepiej tak zeby bylo widac lydke od tylu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48


piorunos - no niestyety jestem tego świadoma, ale zawsze można np. jakieś partie mięśni trochę rozwinąć, żeby reszta wydawała się proporcjonalniejsza itd., a mnie o to właśnie chodzi.

<zdjecia załączę w 3 postach, bo jeszcze nie jestem tak biegła w obsłudze forum ;]>

Powiedzcie mi, co można ewentualnie zrobić z:
- koszmarnymi kostkami (no niby to najtrudniej korygować, ale może w jakiś tajemniczy sposób można się pozbyć tłuszyku właśnie dookoła kostki? <oprócz drakońskich diet oczywiście ;p>),
- okropną dolną częścią łydki (rzut od tyłu) - co robić by nie była tak ulana?
- kostkami "lecącymi" do środka? jak widać na zdjęciu od tyłu, moja stopa nie stoi prosto, tylko chyli się ku środkowi - jak nad tym pracować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48


zdjęcie od przodu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48


zdjęcie z boku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakwasy- zawsze po treningu ?

Następny temat

Przedramiona

WHEY premium