SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

idealne łydeczki kobiece

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3956
jest na nich troszke tłuszczyku, ale ja tu widze ZERO sportu ;)

"...Ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem, wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
Masz bardzo piękną nogę :) nie trzeba tu nic katować a jedynie ćwiczyć systematycznie i podkreślić ją delikatnie. nie jedna dziewczyna chciałaby mieć takie nogi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
Nogi bardzo ładne Co do tych kostek lecących do środka: spowodowane to jest najprawdopodobniej tym ze gdy byłaś młodsza to ci się stópki koślawiły do wewnątrz, dosć dużo osób tak ma, ja też , jak mama mówiła chodź prosto i sie nie koślaw to nei słuchałem no i tak mi zostalo :p oczywiscie nie mówie ze ty tez mamy nie słuchałaś , nie chce tu nikogo obrażać :D Ale wy dziewczyny macie kompleksy... ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 182 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6702
Muszę przyznać, że wcale nie jest tak źle, dramatyzujesz, masz naprawdę ładne nogi. Ew. się zgodzę z dolna częścią łydki, mogła by być szczuplejsza, ale ,,śmieszne" kostki (cytat mojej koleżanki ;P) ma bardzo dużo kobiet i moim zdaniem to nie ma żadnego znaczenia.

Możesz trochę pobiegać, łydki nabiorą ładniejszego kształtu, a ty załapiesz kondycji i polepszysz sylwetkę, same plusy. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
fakt faktem, że sportu wymagającego intensywnego użycia nóg jest w moim życiu mało - od kiedy pamiętam na wf-ie uchylałam się od biegania ze wzglądu na koszmarne bóle kolan. Trochę pływam, a ostatnio zaczęłam kung-fu, i muszę przyznać, że kiedy trochę się rozćwiczyłam, to kolona przestały mi doskwierać Więc wezmę się trochę za ćwiczenie nóżek ze względów estetycznych i zdrowotnych.

chinas - odkąd pamiętam, byłam posądzana o płaskostopie, ale jak się później okazało, stricte płaskostopia nie mam, tylko te nieszczęsne kostki lecą do środka. Tak więc, że ćwiczyli mnie na płaskostopie, to żadnej poprawy nie było. Eh, tak to już jest - jak nie urok, to przemarsz wojska



Zmieniony przez - tereferrek w dniu 2009-01-14 22:44:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
Ja płasko stopia tysz nie mom :p a kostki lecące do środka mom :p W wojsku tego raczej nie skorygują, czyli zostaje taki urok :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7764
Wiesz... tak szczerze to my faceci nie będziemy się przejmować Twoimi łydkami, tylko patrzymy na całokształt i wiemy czy nam się kobieta podoba czy nie... nawet jak będzie miała 2 różne łydki, a będzie konkretna to i tak będziemy kombinować żeby wziąć pannę na warsztat... heheh^^ No taka prawda, faceci to świnie hehe

Poza tym Twoje łydki są ok... nie rozumiem po co chcesz je zmieniać, mi się podobają :)

"Nie dyskutuj z d****em: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Tłuszcze - Kompilacja --> http://www.sfd.pl/Tłuszcze_-_Kompilacja-t464716.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
chinasz - tylko, ze to nieszczęsne ustawienie kostek może skutkować złym obciążeniem kolan i wpływać na więcej rzeczy niż tylko stopy, które najzwyczajniej w świecie też będą narażone na ból, nieprawidłowo rozciągnięte więzadła itd ;p może histeryzuję, ale póki jestem młoda i mi się chce to myślę jakby temu zaradzić, bo przecież jako dziewczyna, będę też chodzić na obcasach, których zły wpływ na zdrowie może być spotęgowany przez krzywe kostki ;pp więc jak ktoś jednak wymyśli, jak to korygować, to będę pierwszą, która weźmie się za ćwiczenia ;))

neo - chciałam popracować nad łydkami dla lepszego samopoczucia i świadomości, że coś robię w kierunku poprawiania swojej ficzycności, niekoniecznie żeby kogoś zwabić do łóżka ;] w każdym razie, czuję się pokrzepiona myślą, że może łydki nie są tak istotne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7764
Co do Twojego ustawiania kostek, to po prostu jesteś pronatorką... są 3 typy ustawiania(amortyzacji) stopy: pronator (i overpronator), neutralny i supinator, i Ty akurat masz ten pierwszy. Ok 50% osób jest mniejszymi lub większymi pronatorami, więc nie masz się co martwić

Dlatego jak będziesz sobie kupowała buty (szczególnie te do biegania) to wybieraj te dla pronatorów. Na teraz to możesz sobie jedynie kupić wkładki do butów dla pronatorów. Zresztą poczytaj sobie na necie o pronacji.

Zmieniony przez - n-e-o w dniu 2009-01-18 00:11:16

"Nie dyskutuj z d****em: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Tłuszcze - Kompilacja --> http://www.sfd.pl/Tłuszcze_-_Kompilacja-t464716.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
poczytałam
i ...
pronacja = płaskostopie
Mój odcisk stopy na płaskiej powierzchni jest ewidentnie nonrmalny (tj. nie odbija się cała powierzchnia stopy) - problem w kostkach ;(
w każdym razie dzięks za porady
(btw - znalazłam jakiś wydruk z takiej wagi elektronicznej, co to wrzuca się złotówkę i otrzymuje wydruk ze wzrostem, masą i zmierzoną tkanką tłuszczową <nie wiem jak oni to obliczają, bo każą tylko złapać się dłońmi za jakieś ustrojstwo, a ja dłonie mam bardzo szczupłe> i co się okazało? że z moich 53kg, 13 to tkanka tłuszczowa! xD więc chyba jednak się trochę odchudzę lub zamienię kilka kg w mięśnie :p)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakwasy- zawsze po treningu ?

Następny temat

Przedramiona

WHEY premium