SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gruszka85/rekompozycja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ladies robią formę lato 2011 na wioślarzu

Monia w jakieś święto przypadkiem nie wpadłaś na siłkę, że pusto było?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Bo wioślarz to najfajniejsza maszyna na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
u mnie nie ma wioślarza, bieżnia się rozpadła, a orbi też dziwnie skrzypi bede do was jezdzić

Zmieniony przez - Lejjla w dniu 2011-04-16 07:28:40

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Monia a ze stojaka do WL nie potrafisz sobie sztangi zdejmować?

Aga wbijaj do mnie Mam na siłce 2 wioślarze, 2 orbisony, 2 rowerki, 2 bieżnie i 2 steppery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
no moda na wioslarza nastala, w zeszlym roku byl orbitrekale wioslarz fajniejszy bo nie jest tak oblegany jak inne sprzety, wiekszosc lasek nie umie na nim cwiczyc...


Monia w jakieś święto przypadkiem nie wpadłaś na siłkę, że pusto było

eee chyba niee, wieczorami jest pusto , za to rano tlumy.... a wtedy wyjatkowo musialam pojsc wieczorem bo mialam piersza od 7miesiecy ranna zmiane w pracy

Monia a ze stojaka do WL nie potrafisz sobie sztangi zdejmować?

no wlasnie nie potrafie probowalam pare razy ale nie umiem sie zmiescic miedzy laweczke a stojak, dodatkowo ona jest na stale przymocowana przy scianie co ogranicza pole manewru...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Monika, a nie macie normalnych stojaków na sztangi? ja ściągam wszystkie sztangi na nim i zostawiam tylko tą najwyżej

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
Marta, jakichkolwiek stojakow brak... sztangi stoja w koncie ulozone...
taka silownia ze nikt nog nie cwiczy.. nawet na suwnicy smitha, tylko klata i klata i biceps..
ale dobra wiadomosc - rozbudowuja silowie, ma byc stanowisko z kettlebells , ogolnie wiecej sprzetu... a ja zlozylam pisemna prosbe o stojak na sztange musialam im tlumaczyc co to jest i na co to jest




***

Tydzien 1 Dzien 7





Trening GPP

"Miekkie Nogi"

1 burpee* - 15 przysiadów
2 burpee - 14 przysiadów
3 burpee - 13 przysiadów
...........
15 burpee - 1 przysiad

* pompki damskie

27:25:52

nie ma to jak po 14h w pracy zrobic sobie taki trening... ambitnie jeszcze zamierzalam poskakac na skakance z 15min... ale ni huhu, padam na twarz, ide spac

ps. czy ja mam sie jutro mierzyc i wazyc?


***

matko kochana taka jestem glodna ze zasnac nie moge


Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2011-04-17 01:17:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
po 14 godzinach! Jesteś niesamowita. Jak mnie najdzie chęć na opyrdalanie się to sobie to przypomnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
musialam im tlumaczyc co to jest i na co to jest

czyli siłka full profeska...ja dopiero teraz widzę jak trudno trafic na dobra siłkę, wymagająca się robię, na jednej brak wioslarza, na innej odwodzicieli, a to drążka nie ma...Cięzka sprawa...

ładnie idzieszza miękkie nogi po 14 h szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Monika, ja walczyłam jak lwica o power rack, przez rok I wywalczyłam

Więc się nie daj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moni88/Don''t give up

Następny temat

konkurs * Fela_72 podsumowanie str77

WHEY premium