SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gruszka85/rekompozycja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
dzieki Martunia za rady... tak zrobie

wczoraj zazylam wegiel - nie wiem czy dobrze zrobilam, ale biegunka ustapila,
jak mam teraz te produkty dodawac? straczkowe - zboza - nabial - owoce?
na szczescie mam wolne, wyspalam sie nareszcie
mellise moge pic?

lithium,
bardzo mozliwe ze zwiazane to z tarczyca wlasnie, ale wiesz jak to jest czasem jest wiele roznych czynnikow.... mam nadzieje ze te problemy chwilowe tylko, pare lat temu tez pojawily mi sie nowe guzki ale po 4 miesiacach zaniknely... no, wiec tylko czasu potrzeba i odpowiedniej dawki leku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ne, ne, ne Zaczynasz tak samo jak pisałam, ryż, gotowane mięso itd. Co 3 dni wrzucasz coś nowego, nabiał zostaw sobie na koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
po 3 dniach jedzenia gotowanego miesa, ziemniakow, marchwi, jajek na miekko, masla i oliwy brzuch wrocil do swoich normalnych rozmiarow, objawy bolowe ustapily
nareszcie bez wzdec dzis dorzucam straczkowe i reszte warzyw.... w planie lekki marsz w terenie bo mnie znow nosic zaczyna

ps. a i jeszcze z nowosci wysypalo mnie na wardze, meeegaa opryszczka, a w sobote mam prezentowac referat podsumwujacy 2tyg szkoleniaboszz

Marta, wyslalam Ci @ ze zdjeciami

Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2011-05-19 12:07:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
chyba jestem głodna, więc wymienianka
..miesa, ziemniakow, marchwi, jajek na miekko, masla i oliwy sprawia, że mam na te rzeczy ochotę
fajnie, że lepiej!

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
yosis, powiem Ci ze smak gotowanych ziemniakow z maselkiem (po roku ich niejedzenia) jest niezemski!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
o matko młode ziemniaczki z masełkiem.....to dopiero rarytas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
yosis, powiem Ci ze smak gotowanych ziemniakow z maselkiem (po roku ich niejedzenia) jest niezemski!

a fuj

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
yyy
chyba nie powinna tu tak sie rozplywac nad tymi ziemniakami boco niektorzy tu sie redukuja a ja mam przymusowa przerwe

takze fakt, fuj te ziemniaki

5 dzien diety eliminacyjnej - 2 dzien ze straczkami, dolegliwosci brak

moge juz zaczac cwiczyc?
prawie miesiac przerwy od silowni... juz sie boje zakwasow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czujesz się na siłach, żeby ćwiczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
nie wytrzymalam i polazlam najpierw poogladalam sobie budujaca sie silownie nowa... dach juz jest

powiem tak, zeszlo mnie do popoludnia zanim sie zwleklam z sofy i wstapila we mnie jakas tam energia do zycia
w polowie rozgrzewki mialam ochote wrocic sie do domu ale to chyba po prostu zastane kosci sie buntowaly... i zrobilam trening calutki, do domu wrocilam czerwona jak burak, szczesliwa i zmeczona ale tak jak lubie

TRENING

1. przysiad 5x5

30kg*5/36kg*5/40kg*5/46kg*5/50kg*5

2. MC stiff leg 5x5

32kg*5/36kg*5/40kg*5/44kg*5/48kg*5

4 x obwod

15 burpee
10 push up*
5 TGU**

22:03:07

* meskie, wyzszy poziom stepa
** 4kg ciezkie cw do zakminienia, nogi mi sie plataly przy wstawaniu, gdyby nie to wzielabym troszke wiecej



dobrze ze sie wybralam na silke, ale sil na aero po juz mi braklo


3mcie kciuki za moja jutrzejsza prezentacje!

a i dieta! dzis dorzucilam zboza: rano owsianke i po treningu troche ryzu brazowego... brzuch spokojny...

Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2011-05-21 01:15:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moni88/Don''t give up

Następny temat

konkurs * Fela_72 podsumowanie str77

Wiecej