SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gienus12 - wojna z sylwetką trwa.. !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dzięki Panowie za opinie, czyli coś widać , czyli coś zrobiłem i mogę być z siebie zadowolony :D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No to lecimy z czwartkową wypiską.

Nogi zrobione i barki nie za cieżko, nie za lekko, ale po pracy juz byłem wyyebany, 10 dni pod rząd to jest trochę, ale jeszcze 6-8 tygodni i będzie gitarara ;] i odpoczne z 2 tygodnie .

Ok Barki :

Wyciskanie hantli siedząc

22kg x 12
34kg x 10
40kg x 10
40kg x 8

Unoszenie hantli na boki siedząc jednorącz
12kg x 10 powt 3 serie

unoszenie hantli w opadzie (tył bakrów)
12kg x 8 3 serie

przyciąganie gryfu prostego do klatki (dopompowanie)
2 serie po 15 powt.

Giry:
Siady
30kg x 10
80kg x 10
130 kg x 10
140kg x 8? nie pamietam ale chyba tak

Wypych na suwnicy
tu nie wiem coś koło 300-350+ kg
3 serie po 8 powt i na końcu 200kg x parenaście na dobicie.

Wyprosty siedząc jednonóz
3 serie po 10 powt i ostatnia seria obunóż x 10

Dwójki
Uginanie podudzi siedząc
3 serie po 10 powtórzeń, bardzo wolna faza negatywna

Uginanie podudzi leżąc
3 serie po 10 tu już szybciej ale nie dawałem rady ..

Orbitrek przed treningiem 6 minut bo w szatni k***a mróz..


Ogólnie trening spoko, pomimo że byłem już wywalony.. Z rozmiaru trochę lecę bo koszulka juz sie nie opina , no ale taka kolej rzeczy. Jutro od rana po korek, ładowanie i w sobote trening ze znajomym plecy + triceps i fotki się porobi bo ma lepszy telefon także pociśniemy.

Zewnętrzne aktony ud mnie tak bolą że nie mogę kucnąć , spiete nontoper hehe.. Jakieś tam żylki przez leginsy się przebijają ale spiac to juz nie dało rady więc nie robiłem zdjęć nóg.

To wszystko, dzisiaj do końca dnia 0 węgli jeszcze , takze jeszcze jeden posiłek 4-5 jaj + kura z cebulą,a teraz idę spać. Można jechać.

A co do siły to wiadomo spada, ale tragedii nie ma 40 na barki lajtowo, te siady też bez jakiejś spiny, tylko tlenu mi brakuje , dysze jak pies,przemęczony, tak to jest jak się śpi 3-4h na dobe :(.


















Ale wyciągnięty wychodze na zdjeciach hahaha
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Daje tylko fotkę , jak dzisiaj to wygląda, tzn teraz bo przed chwilą robione. Od wczoraj spadło uwaga.. 3,5kg, woda zeszła i się zrobiło znacznie ostrzej. No ale Lc i t3 = kartka papieru, więc jestem płaski, dzisiaj ładowanie takie typowo jedz co chcesz cały dzień. Troszkę za szybko poleciało bo limit na ten tydzien był 86kg a to mi zeszło na 85. No ale gitara, samopoczucie lepsze jak sylwetka ostrzejsza, redukcja bez jakiś tam wielkich wyrzeczeń, wiadomo w dni lc są dni lc ale 2 x na tydzien wchodzi więcej węgli i samopoczucie jest cały tydzień bardzo dobre. Noi formę dla siebie robię , jeszcze zbije myśle hmm.. 3-4 kg tak żeby zejść do 81-2 chyba że mi coś odpyerdoli i zejde do limitu czyli 78. Ale to się zobaczy , zobacze jak się będę czuł.

Wieczorem wrzucę zdjęcia tego co dziś jadłem , miłego dnia

Fotka bez pompy kompletnie , nogi ciężko przypiąć po wczorajszym treningu, w zewnętrznych mnie łapią skurcze jak chodzę a gdzie tam jak chce spiąć.. .. Także pewnie jeszcze z nich zejdzie trochę jak odpoczną jutro.

A no i narazie nóg nie gole, wrócę do pl to ogole bo tutaj jak mi zawieje po udach to będzie ciężko


Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57921
Gienus, pijesz cały czas Bomb 7N?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
nie,skonczyly sie i raczej juz nie bede zamawial zamowilem 10 szotow napalmu i 10 Reda ze sklepu sfd. Ale ogólnie polecam bombe bo fajne pw


Tu fotka z wczoraj z pozowania ze znajomym. Bez pompki bez nabicia bo juz bylismy troche po treningu a nic nie zjedzone itp,a trrening byl dlugi





Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-01-15 10:05:33
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57921
Red z SFD tez daje rade,odczucia mam zupelnie podobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
w redzie z tego co widzialem trochę więcej kofy , zobaczymy. W Pl będę to kupie jakiegoś wypierdzielacza konkretnego bo dawno nic takiego nie bralem, same podstawy kofa,cytrulina,arginina i tak w koło. Zatęskniłem za konkretnym kopem

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Przy poniedziałku jak to zwykło bywać zrobiłem klatkę, biceps i dodatkowo triceps bo narazie przez pare tygodni będę chodził 3x w tygodniu tylko na siłownie, oszczędności + brak siły + brak ochoty ogólnie tutaj na trening , ale wszystkie partie przetrenuje odpowiednio, 3 dni wystarczą żeby poprawiać formę , a też nie chce odpuścić całkiem i jak d**** wszystkiego popsuc więc wybieram opcję po środku.

Klatka :
Wyciskanie hantli na ławce dodatniej
24kg x 12
38kg x 10
40kg x 10
44kg x 6

Wyciskanie hantli na ławce dodatniej wąsko
24kg x 3 x 12

unoszenie hantli nad głowę siedząc ( ściągnąłem to ćwiczenie z jednego filmiku na górę klatki, wchodzi konkretnie a 8kg hantle wystarczą)

3 serie po 12 powt

rozpiętki z hantlami na ławce poziomej połączone z unoszeniem krążka 5kg
16kg x 3 serie x 10 + 5kg x 10 powt

Wyciskanie na hammerze ławka pozioma po 50kg na strone
3 serie po 10 powtórzeń

Biceps (nie szlaałem bardzo bo po ostatnim treningu z Łukaszem przyczypy bolą i juz przy ostatnim ćwiczeniu mialem wrażenie że coś zaraz puści)..

Uginanie przedramion ze sztangą łamaną wąsko
25kg x 3 serie x 10 powt

uginanie przedramion z hantlami chwyt młotkowy
14kg x 3 serie x 14 powt

uginanie przedramion w oparciu o kolano z hantlą
14kg x 3 serie x 10 powt.

Triceps ( tu również podobnie , jako że był ćwiczony 2 dni temu to dzisiaj delikatnie)

Francuz z hantlą 14kg x chyba tam 5 czy 6 serii bo ostatnie 2 serie bez przerwy robiłem
zakres ruchu od 15 do 6

Prostowanie przedramion z linką wyciągu górnego
4 serie po 12 powtórzeń chyba, nie pamietam.


I tyle, trochę pospinałem się na salce , nabiło mnie fajnie a bf dalej w miejscu. Waga dość wysoka więc spoko jest z czego schodzić.


4 filmy i 2 fotki jakieś i to by bylo na tyle na dziś, trzeba isć spać.
Ps. Muszę kiedyś zobaczyć jak klatka na pełnej pompce wygląda a nie po 30-40 minutach ;P


























1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ten Red a All ne najgorszy , zwłaszcza 1 buteleczka gdzie nie doczytałem i dałem cała na pusty żołądek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no zobaczymy, przyjdzie to przetestuje, jak nie red to bede dawał napalm ktory fajnie pobudza i do tego z 5g argi i gitara :). Ale myśle że Red da rade
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 miesięcy Wiek 17 lat

Następny temat

16 lat..

WHEY premium