SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gienus12 - wojna z sylwetką trwa.. !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Przy poniedziałku klatka + biceps standardowo + 5 minut biegu i 5 minut marszu na bieżni, stopniowo będę dodawał.
Waga 89,9 dziś. W planie jest zbijanie 1kg na tydzień około.

Treningu nie opisuje. Jeżeli chodzi o jedzenie to kaloryczność ustawiona mniej więcej na 2500.. 300g ww, 40-60g tł , 200+g białka.
Myślę że się sprawdzi.

Filmik z trneingu( jakość powala jak zwykle), i zdjęcie jak to wygląda na ten moment, ciekawi mnie co będzie jak wrzuce jakiekolwiek "suple" bo narazie nie ma nic.

Miłego wieczoru.








Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
fajnie jest, coś planujesz wyjść w 2017: ) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ta, właśnie dlatego forme szykuje :). Tylko nie wiem gdzie , bo szkoda mi urlopu na zawody tracic i latać do Pl , jedynie to może sopot jeszcze raz spróbuję a tak to w Uk chyba na miejscu

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dzisiaj poszedł trening pleców + tricepsów na szybkości bo miałem na całość godzine i 10minut szybko bieżni.
Waga z rana 87,6 czyli w 1,5 tygodnia zrzuciłem 6,3kg , noi odbiło mi się to po pracy także mimo tego że mam te 300g węgli, zaraz podładuje chipsami, ciastkami i bułkami z tuńczykiem.

Ale najpierw po krótce trening ( dziś bez filmów, bez zdjęć bo nie było czasu, juto nogi moze coś dam).

Mc - 4 serie x10,x10,x8,x3 -190kg w ostatniej
Wiosłowanie półsztangą - x12 -x12 -x10 -x6 (110kg)i dropset
dalej poszły maszyny , przyciąganie drążka szerokim nachwytem za kark wszystko po 8-10powtórzeń, czyli bez rewelacji i fajerwerków dziś wykonałem razem 5ćwiczeń w 30minut

Triceps
na pierwsze nietypowo poszła maszyna , coś jak modlitewnik ale ruch w drugą stronę. 4 serie
potem wyciskanie sztangi wąsko 70kg x 4 serie x 10 powtórzeń
później prostowanie ramion z liną wyciągu górnego 3 serie po 10 potórzeń dość ciężko
i to samo tylko stojąc plecami do wyciągu , dobiłem 2 seriami francuza jednorącz hantlą po 15 powt 12kg.

Bieżnia 5 minut na 6 i 5 minut na 12 stopniu na rozgrzewkę.

Jedzenia dzisiaj było , 400g puddingu ryżowego (400kcal), pół owocu kaki, 5 jaj, 500g udek, puszka tuńczyka ,snickers po treningu , 2 banany. Czyli generalnie nic , zwykle jest więcej , ale teraz podbijam kcal , chipsami + wafelki i piwko przed snem + 2 bułki razowe z tuńczykiem czemu akurat tak?

Bo po siłowni dzisiaj jeszcze przebłyski większej ilości pracy i przez 8h popierdzielałem po swoim piętrze także 20km+ zrobiłem, wymęczyło mnie, organizm się wkvrwiał i tyle ile razy zjazd miałem i ile smaków w ryju nie czułem to masakra.
Noi w drodze powrotnej na autostradzie pizgła krew z nosa, a że to miała być wolna redukcja a przez przypadek idzie za szybko, to trochę to przyhamujemy. .

masło maślane bo nic nie podkreślam nic nie pogrubiam, no ale po co, komu się będzie chciało zerknąć to zerknie.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Kaki...ostatnio jadłem po raz pierwszy i się zachwyciłem. Mega owoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No ja tez sie mocno jaram tym :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dzisiaj trening nóg dość szybki.

Jeżeli ktoś zagląda tu z osób doświadczonych którzy robią siady low bar to fajnie by było gdybyście skomentowali film, jak widać celowo do 90stopni tylko , poprzeczki specjalnie ustawione, bo pośladkowe u mnie dostają mocno jak robie atg, dlatego je robie co 2-3 tygodnie.


Siady :
40x chooy wie
60 x jw
110 x 10
130 x 10
150 x 10
170 x 5


Wypych - wszystkie serie po 10 powt nie wiem ile ciężaru , samych krażków tam miałem z 310kg także koło 350 bez rewelacji

Siady na hack maszynie , tylko po 25 kg na strone ale do maxymalnej głębokości ile się da i wolno po 8 powtorzeń, po 4 seriach nogi jak balony.


Wyprosty 4 serie po 10 powtórzeń

Uginanie nóg siedząc 3 serie po 15 powtórzeń


mało ćwiczeń, mało czasu miałem strasznie , dzień napięty jak guma w gaciach.

Film niżej :





Opasek nie znalazłem innych niestety, kupiłem jakie były a to są na łokcie, ale dało rade jakoś naciągnąć i fajnie kolana grzały , ściągnąłem to mokre, chociaż przydałyby się trochę dłuższe,ale to sobie zamówie, za te dałem całe 2f więc mi nie szkoda a się przydały napewno.

Dieta jak dieta, dzisiaj ogólnie słabo ze wszystkim stoje, teraz akurat wciągam 250 kury, wafle ryzowe x5 i warzywa, rano białko i jakieś węgle ale nie pamiętam nawet jakie, potem zjadłem zupę z łososiem i małżami + brushetta na szybko przed treningiem , po treningu standardowo baton , białko się skończyło w poniedziałek będzie , wieczorem zapewne wleci 250g twarogu , także jeżeli chodzi o proteinki to dziś bardzo słabo, ale bywa.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94450 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
zupe z łososiem sam robiłeś ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
nie, kupna bo brak czasu,ale zrobic tez sie robi latwo

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
I niedziela poleciała, dziś bez treningu, od jutra kolejny tydzien treningowy. Oczywiście zaczynam od klatki i ramion
Jedzenie mniej więcej tak wygląda jak na obrazku, po wstaniu 4:00 wypijam 30g odżywki białkowej + owoce, w pracy około 9:30 jem omleta dziś (5 jaj, 5 słodzików, mieszanka bakalii, granola i musli), później ryż z ważywami i kurczakiem i serem, kolejny posiłek taki sam , a na kolacje wywaliłem węglowodany, bez nich rano pas jest dużo mniejszy , także twaróg i orzechy . Kury jem 500-600g zależy jak leży i ryżu po 50g na posiłek. Szału nie ma, ale owoce dominują w tym momencie i nie narzekam.
Jutro coś tam się nagra może .




Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 miesięcy Wiek 17 lat

Następny temat

16 lat..

WHEY premium