SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainier na sniadanie??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
witam. jestem nowy na forum wiec moze troche o sobie. Wiek: 17 lat Waga 69 Staz: prawie rok (systematycznie) przez caly okres cwiczen nie stosowalem zadnej diety, ani zadnych odzywek. Jednak od jakegos 1,5 miesiaca stosuje jaką taką diete, poniewaz zauwazylem u siebie zastuj. W planach mam zakupic jakies odzywki (gainiera i kreatyne). I teraz przechodze do sedna sprawy. Mam bardzo "słabe" śniadanie (tylko jogurt)ze względu na to że nie mam czasu bo mi sie na autobus spieszy. I tu pytanie, czy moge jesc gainiera na sniadanie? Jakie polecacie odzywki. Ja myslalem nad olimp gain bolic 6000, magnum 8000 lub nad mass xxl. z góry dzieki za odpowiedz.( jesli cos zle zrobilem to prosze bardzoo nie krytykowac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6275 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Zjedz 10-15min po treningu ryz i piers z kurczaka. Akurat upieczesz lub ugotujesz piers w tym czasie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
ze względu na to że nie mam czasu bo mi sie na autobus spieszy


albo to prowokacja albo kolega sie poniża



poza tym jak kupisz kreatyne to i tak bedziesz musial wstac 30 minut wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Po pierwsze wstan wczesniej, po drugie wcale nie trzeba brac kreatyny na czczo.

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
zacznij sie normalnie odzywiac ....bo nigdy nie wyjdziesz z tej niedowagi

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
przykładowo masz autobus na 7:20 mój kolega tak ma wstajesz o 6:00 bierzesz kreatyne za 30 min wypijasz gainera przygotowujesz sniadanie np.płatki owsiane + jajecznica z 3 jajek konczysz jedzenie o 6:50 i idziesz spokojnie na autobus no to tyle

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2008-03-22 17:33:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
no dobra cos z tym sniadaniem sie zrobi. A np. po treningu to kiedy trzeba wziasc kreatyne a kiedy gainiera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
kreatyne zaraz po treningu a gainera 30 min po kreatynie albo przed snem mozna tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6275 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Skoncentruj sie na diecie, a o kreatynach i innych suplementach zapomnij. Wklej i zobaczymy co bedzie do poprawy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
no to dieta to mniej wiecej tak:

6.00 lub 7.00 (zalezy jak do sql ide)- Jogurt (wiem cienko zastapie to platki owsiane + mleko)

10.00 ( w szkole)- 2-3 kanapki - chleb pelnoziarnisty, szynka z indyka + pomidor

14.30 - obiad (to co mama da )

17.00 Trening
zaraz po treningu sok lub wafle ryżowe

19.00 ryż + pierś z kurczaka

no i potem jestem juz mega przejedzony i dopiero ochota na jedzienie przychodzi mi kolo 21, i zazwyczaj jadlem jakies kanapki lub twaróg. Wiem ze ta dieta nie dostarcza mi wszystkiego tyle ile trzeba dlatego chcialbym kupic chocby jakiegos gainiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
chłopcze weź sie za miche i to szybko popatrz sobie na kilka postów napewno cos znajdziesz dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6275 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Tragedia. Jedynie posilek o 19 gdyby dodac do neigo surowke i oliwe z oliwek bedzie ok. Zacznij od wyliczen zapotrzebowania i btw.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trawienie

Następny temat

"crash diet"

WHEY premium