SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zamiast płatków owsianych na śniadanie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 150
Musze szczerze przyznać, że płatki owsiane nie za bardzo mi smakują, a z tego co zauważyłem są prawie w każdej diecie. Czy są jakies inne płatki które miałyby smak miodowy lub inny, nieco smaczniejsze jednym słowem, bądź jakieś inne propozycje śniadania, bez płatków owsianych. Z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 150
Dzięki za żarliwe podpowiedzi :D ! Chyba spróduje tego razowca jednak, a płatki owsiane tak z dwa razy w tygodniu póki co, blye nie codziennie. Z tą kaszą kus-kus to ciekawe, spróbuje ją w innym posiłku jak bede miał wiecej czasu na przygotowanie, czym różni sie od zwykłej? smakiem czy tylko składem lub czymś? Spróbuje tez propozycji Rothen'a i mnbv może zmiksowane lepiej wejdą :D A co sądzicie o płatka tych no goldflake czy jak im tam ne te z posmakiem miodowym. Wiem, że mi smakują ale pewnie mają też wysokie ig. A może jakiś dodatek do owsianych żeby lepiej zupka smakowała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
-makaron razowy
-kasza gryczana
-ryż paraboliczny
-kaszka "kuskus"
-płatki owsiane górskie
-płatki jeczmienne
-kasza jęczmienna
-chleb razowy
-bułki grahamki

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 150
Czy te płatki jęczmienne i płatki owsiane górskie nie mają podobnego smaku jak zwykłe płatki owsiane? Makaron, kasza, ryż to dość czasochłonne. Ale chleb razowy i grahamki brzmią nieźle. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
polecam kus- kus , czas przygotowania to mzoe 5 min smak jak dla mnie super na rano jak znalazł, troche drogo wychodzi ale mozesz spróbowac mzoe posnakuje ( z serem białym ekstra sie je )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3526
evernever płatki owsiane górskie to pewno tez by mu nie smakowały bo są podobne do owsianych albo nawet takie same :D , a co myślicie o płatkach ryżowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
płatki ryzowe mja chyba wysokie ig jak sie nie myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Ja proponuje razowca , z twarogiem i rodzynkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja sobie urozmaicam...raz to raz tamto...

to co inni wypisali jadam naprzemian

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3526
a jak byś zmiksował płatki owsiane , twaróg , orzechy i rodzynki może wtedy byś zjadł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zmiksuj 100gr płatków do tego 2 całe jaja , 20gram, mąki , jakieś rodzynki....zmiksuj wszystko i na patelnie zrób placek owsiany....

ale w zasadzie co to za sens jeść coś czego się nie lubi

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
ja nie lubiłem kaszy gryczanej , a polubiłem i teraz wcinam.Jedz a po jakimś czasie je polubisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OD Czego to sie w koncu TYJE

Następny temat

maine dieten do oceny

WHEY premium