SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zamiast platkow owsianych?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1121
Witam. Jestem na diecie redukcyjnej od 2 tygodni. Od 2 tygodni dziennie rano wlewam w siebie platki owsiane z mlekiem... Nie nie smakuja mi one ani z kakao, ani z rodzynkami poprostu ich nie lubie. Macie jakies pomysly co zamiast tego rano jesc? Moze zwykle platki kukurydziane? Bo o tych kuleczkach nesquik czy jak to tam to raczej moge zapomniec? ;P

Shake z owiasnek tez odpada Nie moge tego przelknac, probowalem wytrwac, ale po 2 tygodniach zbiera mi sie na wymioty

Czy zamiast platkow jesc jajka? Wolalbym jednak przy platkach zostac, chyba ze nie ma innej alternatywy...

Do wyszukiwarki nie odsylac, bo nic konkretnego nie znalazlem co by mi pomoglo.

Pozdrawiam i dziekuje z góry.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
a z czym jadłeś szejka?? Ja szamam z bananem i jest smakowe ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
nie musisz jeśc owsianych jesli ci nie smakują możesz dac inne źródło wegli, ale same owsiane na sniadanie to nie posiłke, musisz dodąć koniecznie źródło białka

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Dużo też zależy od sposobu przyrządzenia-możesz z nich zrobić zupę(tj.płatki pływają w mleku) bądź wlać do miseczki tylko tyle gorącego mleka,żeby płatki wpiły całość-do poziomu płatków-(mój faworyt),bądź zrobić z owsianych omleta z dodatkami(przepisy w dziale kuchnia SFD)
A jeśli już naprawdę nie będą Ci smakować w żadnej formie to możesz zamienić na makaron durum/razowy lub ryż,lub chleb razowy

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-07-16 23:59:07

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1121
Znalazlem chyba to co mi sie podoba ;) Placuszki owsiane. 100 g owsiakow zalewamy wrzatkiem, do tego 2 jajka, 2 lyzeczki miodu, 70ml mleka, cynamon, mieszamy potem na patelnie na oliwie smazymy i do tego dzem. Moze byc na redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
polecam zmielone płatki owsiane dać, jak bilans całodzienny bedzie ok to może byc

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Jak już dajesz miód czy dżem to zdecyduj się na jeden z nich,oczywiście w ramach dodatku W sezonie lepiej dać świeże owoce

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-07-17 13:00:15

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Polecam ryż z owocami (takimi jak jagody czy nektarynki) + serek wiejski.

Jajecznica czy kanapki też mogą być

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-07-17 13:03:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
miód wykorzystuj rano z wodą i cytryną, jak masz sezon na owoce korzystaj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
musli dobra opcja

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
faftaq
Polecam ryż z owocami (takimi jak jagody czy nektarynki) + serek wiejski.

Jajecznica czy kanapki też mogą być

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-07-17 13:03:23


Pierwsza opcja bardzo dobra, również polecam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Soja i ser parmezan

Następny temat

dieta do oceny.... redukcja

WHEY premium