SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer IV - rozmowy na poziomie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Tymi Motorolami mialem okazje sie pobawic i sa do dupy!
Samsungi powiedzialbym przecietne.
Jezeli masz pieniadze to naprawde kup K750i! Jest wart swojej ceny, mialem z nim juz do czynienia a w grudniu sam go kupuje. Wedlug mnie w tej cenie nie ma teraz nic lepszego.
Doloz te 50zl! Warto!
No i aparat 2MPX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
adriano- na jaki kolor? ja też będe niadługo malował i nie wiem na jaki
Ja ze sciąganiem mam wielkiego farta ściagam zawsze a nigdy nie zostaje złapany, czasem jak zapomne ściągi to wale z zeszytu

fon jest do smsów i dzwonienia po co 500zł wydawać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
akurat aparat mnie wali bo mam dobra cyfrowke a jezeli bede go kupywal to nowego wiec trzeba 7 stow wylozyc na niego moze poczekam jeszcze troche na gwiazdke moze cos wpadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Moze i tak, ale jak na lekcji nudno to jest co robic. Szczegolnie, ze na K750i sa za***isty gry!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
a tutaj nowka 24 miesiace gwarancji xD http://www.allegro.pl/item143934571_nowy_prosto_z_salonu_.html chyba poczekam jeszcze troche az dozbieram i pozadniy fon kupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
tez tak bym zrobil...Ja juz za dwa tygodnie bede mial ten telefon osobiscie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
kolor czarny, farba chlorokauczukowa, ostało mi sie troche farby z malowania innych rzeczy, a ładnie wychodzi i się AŻ tak bardzo nie łuszczy

ja tam też bym nie dałbym 500, czy 600 zł za fona

ale jako, ze nie mam cyfraka to być może gdybym dysponował taka kwota, to bym sie skusił, bo parametry dosc ciekawe

Zmieniony przez - adriano18 w dniu 2006-11-22 18:14:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Tez mam dobra a nawet bardzo dobra cyfrowke ale nie biore jej wszedzie...
Poza tym wiecie jak na takiej komorce sie dobrze sciaga? Robisz zdjecie i masz idealna sciage... Ja tak robie a mam Siemensa CXT70, ale on ma opcje powiekszania a wiekszosc nowych telefonow nie ma jej, nie wiedziec czemu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
nie no w sumie sie dalej zastanawiam aparat mam 7,2pix mp3 512mb wlasnie jest w drodze do mnie z allegro wiec nie wiem czy warto wydawac na fona tyle kasy bo ani do zdjec ani do muzy nie bedzie mi potrzebny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie...

Następny temat

400 zł odżywki

WHEY premium