SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer IV - rozmowy na poziomie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
smoku dlaczego do ostrowii zawsze dodajesz z kw?

przecież prawie wszędzie zamawiając z neta płacisz,też za wysyłkie,a nigdzie jeszcze tego nie napisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
ja praktycznie kw place tylko przy ostrowi ale nie oto mi chodziło.

Napisałem tam 2x kw

Paszczak chciał zrobic gainera z ostrowi i malta
, wiadomo ze trzeba to kupic osobo a wiec cena malta + ostrowi + 2x kw za owe produkty wyjdzie dosc sporo a pisalem to dlatego ze jest teraz super promocja na bulka w testach i on pewnie wyjdzie taniej

wrociłem z zajęc ... w ramach aero poszłem sobie z buta (30 min) bo niechciało mi sie czekac 20 min na busa. Porcja bialka poszła teraz szamie ryż z jabłkiem.

Zakwasy na barkach od niezieli mam - masakra

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Jak zrobiłeś te zakwasy?
Na barkach i bicepsach nigdy nie miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
pozmieniaj cwiczenia i daj intensywnosc + 20%

na mnie masakrycznie działa

jestem caly happy bo plecy wytrzymuja mc, co prawda czuje jeszcze lekko była kontuzje ale da sie trenowac

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
intensywność planuje zwiększyć, ćwiczenia zamieniam, ale w barkach nie moge zwiększyć ciężąru i chyba o to chudzi, poprostu mają małą siłe i robie tym samym ciężarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
ja barki wiecej niz ciezarem 45kg nie robie a zakwasy mam praktycznie po kazdym treningu.... sproboj kurtsze przerwy robic a pierwsza serie zrob na maxa ciezarem abys wykonal nei wiecej niz 15 powtorzen i poczul uczucie palania xD na mnie dziala xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
W tym planie co go rozpoczne to troche pozmieniałem i sporo seri wyszło ale oki, najciężej idzie mi unoszenie bokiem nie wiem czemu.
Tylko nie dopracowany mam w planie 1szczegoł, czy wciskanie z klaty/brody na barki czy zza głowy, ktore wg was odpowiednie?(ostatnio robiłem z klaty)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Ja wole zza karku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ja preferuje z klatki

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Wczoraj zaczolem brac Knockout'a, nie wiem czy dziala efekt placeby, czy sam suplemnt. W kadym razie czuje sie siljniejszy i bardziej moge sie skupic na treningach. Szkoda tylko, ze taka puszka kosztuje normalnie 105zl. Mi udalo sie dostac za 85...

Co do barkow to probwaliscie kiedys robic najpierw 3-4 serie wyciskania za karku a potem tylke samo z klatki? CO o tym myslicie?

Zmieniony przez - Thiago2 w dniu 2006-11-08 21:12:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie...

Następny temat

400 zł odżywki

WHEY premium