SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer IV - rozmowy na poziomie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Turok ja stosuje podciaganie ale jako pierwsze. I Tobie tez bym takie cos radzil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
erulf - jaka waga?

po treningu klata + nogi

klata - jakby lekki przypływ siły od ostatniego treningu

nogi - masakra +20kg w siadach i +30kg w wypchniecach ... nie moglem potem w spodnie sie wcisnac Wy tez tak macie ze jak trenujecie nogi to pod koniec serii trzesa sie wam ?

chyba dieta dobrze na mnie dziala.... dziwi mnie tylko ze mimo ze jem 2x wiecej niz jeszcze 2 m-ce temu waga sie zatrzyla a nawet jakby lekko spadła hmmm

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
MDRAGON pewnie, ze sie trzesa i to jak! W dodatku czuje sie po przysiadach jakbym wlasnie skonczyl bieg na 100metrow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Wlasnie wrocilem z silki, dzisiaj nogi i barki i cala silownia dla mnie, nikogo nie bylo . Nogi oczywiscie trzesly sie juz po 3 serii .

No i moglem sobie wrzocic muze jako ze bylem sam, byla plytka Skazani na sukses, fajnie sie przy niej cwiczylo, lubie PIHa .

A slyszeliscie nowa moleste?? Fajnie niekotre kawalki choc to juz nie to co kiedys.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
po szkole

nogi zawsze po treningu trzesa sie

jak sie nazywa nowy album molesty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Mi sie trzęsą, że mam problemy zejść ze strychu
Chce porządnie bica zrobić teraz tzn obwod zrobić bo słabo z tym, nie robie planu piorytetowego ale bica zrobie z klatą i jaki mocny zesataw proponujecie?
ja myśle nad czyms takim

Sztangą 12,10,10,8
Na drążku 4xmax
(młotki, supinacja i modlitewnik odpada bo robiłem w ostatnim planie, a chce zeby bic rosnol czyli nowe ćw)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
dzień dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Hejka Klaudynko :*

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
"Molesta Ewenement - Nigdy Nie Mów Nigdy", szczegolnie podoba mi sie "Tak Mialo Byc (Feat. Jamal)"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie...

Następny temat

400 zł odżywki

WHEY premium