SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ektomorficy pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 271 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8096
pytanie do ektomorfikow ile wam sie udalo przybrac na wadze i w jakim czasie i czy znacie jakis ektomorfikow ktorzy odniesli sukces w kulturystyce czy jest to tylko i wylacznie domena mezomorfikow??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ektomorfik to dobry typ genetyczny.
Może od razu nie będzie wielki, ale jak się napracuje to przez cały rok jest w formie.

Może troche wolniej masa idzie...
a fat to prawie w ogole

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
No cóż.. owszem masa wolno idzie, ale jak idzie to wg. mnie czysta masa :) Tak przez 10 miechów ćwiczeń niecały z 9 kg. poszło

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
15 miechow, 15kg ;] , masa racja idzie wolno, ale za to ja przy +1000kcal nie idzie fat, obecnie mam +1200 i tez nie (pas od jakis 5miechow 1cm przyleciał)

Zmieniony przez - Cobraf w dniu 2006-06-25 10:15:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
tylko że jak będziecie starsi i tłuszcz będzie szedł to przyzwyczajenia do takiej ilości jedzenia będą bardzo fatalne w skutach dla sylwetki , tymbardziej jak się faszeruje węglowodanami

pozdrawiam

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
mi by to pasowało, bo czasami odechciewa się jeść aż do prawie zażygania z przejedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
7 miechów z 61 na 76 1 cykl mono i uzupełniam białkiem bilans około 4800 kcal wzrost 187 ćwiczę 4 razy w tygodniu bardzo intensywnie tyle że ja lubie niemal wsystkie dyscypliny . Dlatego czasami zdarza się że spożyje ponad 6000 kcal dziennie ekto unikajcie częstego grania w piłkę siatkę kosz nie podkręcajcie bardziej metabolizmu
cel do końca roku 85 kg

Zmieniony przez - chucknoris w dniu 2006-06-25 10:46:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
ja ******le, rozpisz diete, jak mozna tyle zjeśc, myslałem ze moje 3700 to duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Colbraf mój jeden kolega przy wadze około 80kg je 5000kcal i 8g węgli na kilogram masy ciała , dodaje do każdego posiłku glukoze

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3583
ja w 1,5 roku zlapalem 15 kg (z 54 na 69 kg).ale trzeba przyznac ze troche fatu zlapalem ale to tylko przez bledy w diecie ktora mam jaka taka dopeiro od pol roku

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
gamer patrzac w Twoj profil to na ekto mi nie wygladasz

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tricepsy przez duże T-by Czawaj

Następny temat

No Co Jest Do CHolery Z moim Bicem ;/

WHEY premium