SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efekty po ABSII

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1695
robie ABSII i chcialem porownac ABS do A6W, po ktorym brzuch wyglada lepiej. jezeli mozecie to wklejajcie brzucha przed tym jak zaczynaliscie cwiczyc to i teraz.

winners never out, outers never win

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
przecie to zalezy od organizmu , diety , predyspozycji, czestotliwosci itp. sam taki trening moze ci pogorszyć brzuch nawet...poza tym był juz taki post..
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13549
ja robie teraz A6W. dzisiaj był 8 dzień. efekty są lepsze niż się spodziewałem bo już widać że się brzuch zmienia. Ale tak jak mówi Faku wszystko zależy od organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Witam wszystkich mam takie małe pytanko mianowicie jestem nowym klubowiczem forum i niezbyt orientuje sie w tematach mam 27 lat i od jakigos czasu pracuje nad swoim wygladem chciałbym sie dowiedziec jak mozna by zbudowac fajny brzuszek na czym polega ABSII i a6w z góry dzieki za podpowiedzi pozdrawiam

mirko cro_cop the best fighter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
najlepiej to na dobrej diecie i aerobach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AWF Wroclaw or Glowgow, Zaoczne

Następny temat

Nadwyrezenie czy cos powazniejszego?

WHEY premium