SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po cwiczeniach

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Czesc zakladam ten temat po to abyscie pomogli mi. Chodzi mi o to ile trzeba cwiczyc bez zadnych diet bez zadnych suplementow tylko 4x w tygodniu silownia po 1h ile trzeba cwiczyc aby byly jakiekolwiek efekty beda sogi;) za pomoc dziekuje z gory
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38184
efekty będą marne, dieta w tym sporcie to najważniejsza rzecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22124
widze ze chcesz cwiczyc rekreacyjnie...ok, efekty u jednego przychodzą szybciej u drugiego wolniej...zalezy od genetyki, typu budowy ciała, diety, treningu itd

jezeli chcesz aby efekty byly szybciej widoczne to niestety ale jakas dieta musi byc
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Wiesz na diete zbytnio mnie nie stac ;// wiesz jak jest wiec po jakim czasie bede mial te ''marne'' efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
efekty są po kazdym wykonanym cwiczeniu
są ale nie widoczne

jak jestes stworzony do tego sportu to pare m iesiecy i juz bedziesz dupy rwał nawet bez diety/wystarczy jesc duzo i dobrego jakosciowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
moze znacie jakas tania diete bo na takie jak sa na sfd przewaznie mnie nie stac to jest jakies 50zl dziennie... a to jak dla mnei duzo kasy bo nadal sie ucze i nie zarabiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
zgłos sie do działu odzywianie;) tam sie cos ułozy

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
ok spoko dzieki syntok ale sogi maja wszyscy z was;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
przy treningu rekreacyjnym hmm też tak miałem jednak pamiętaj dobry trening + dobry posiłek potreningowy = sukces, wiem to na własnym przykladzie, jednak by to dobrze ułożyć musisz pooznać swoje ciało, jak reaguje na jaki trening, tak samo z żarciem, poza tym dużo snu, a co do pytania jakie zadałeś odp brzmi: siła poleci szybko i ogólna sprawnośc masa też ale siła cie zdziwi;]

Zmieniony przez - chudy001 w dniu 2009-08-24 17:46:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6688
Ja ci powiem tak sam cwicze niecałe 3 miesiące bez zadnej diety mozna powiedziec nawet ze odzywialem sie beznadziejnie, wiadomo jak to w wakacje - chce sie wypić, zjeść coś słodkiego.. ale musze przyznać że teraz jak zdejmuje koszulke i patrze w lustro to widze lekka zmiane na plus ;p Nie wspomne juz o wiele lepszym samopoczuciu no i oczywiście sile która sie znacznie poprawiła. Teraz po wakacjach mam zamiar juz sie wziasc konkretnie za siebie i mam nadzieje ze w wakacje 2010 bedzie widać ze odzwiedzałem silownie ;p a jak nie na te to na nastepne ;]

' Życie jest zbyt krótkie aby być małym '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
Buli ! tu wcale nie trzeba super diety !

1 torebka ryzu - 60gr
1 twaorog -2zl
jakis tam makaron -1zl
woda-1 zl (przegotowana, kilka litrow

wiadomo pewnie jakis obiad jesz....

ogolnie nie trzeba wydawac duzo mnie tez nie stac na to zeby jadac dziennie kg miesa + ryba + hvj wie co.. jade po kosztach , efekty mniejsze ale sa.. co zrobic nie mam za duzo na to pieniedzy

mozna kombinowac

efekty ? po 6 miesiach bedzie widac znaczna poprawe, a po roku juz bedzie konkret takze na nastepne wakacje zrobisz forme ( tylko pamietaj , w tym sporcie jest ciagle maaaaalo... ) pozdro

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja Siłownia HugoBoss89

Następny temat

program

forma lato