SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik anytram

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dobry jest wtedy kiedy daje efekty

A6W naprawde nie polecam. Lepiej na siłowni z obciążeniem ćwiczyć brzuch na ławce skośnej + w zwisie na drążku

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Rothen ja tez wole jakis zestaw cwiczen na brzuch, a nie typowo silowe z obciazeniem. A6W nie lubie ale ukladam sobie wlasne zestawy. Mysle ze dla kobiet sa one lepsze bo jednak nie zalezy nam na zwiekszaniu grubosci miesni brzucha

Anytram Zawsze powinnas ukladac cwiczenia by po kolei wszystkie miesnie byly ruszane, zauwaz ze Michail poukladal cwiczenia od dolu do gory, u ciebie sa one troche haotycznie porozkladane.
Za duzo robisz cwiczen na niektore partie, skoncentruj sie na jednym na kazda. Nie musza byc te cwiczenia co Michail proponuje, ale powinny obejmowac te grupy miesni, jak nie jedno to inne, dobierz sobie z atlasu http://www.kulturystyka.pl/atlas/. Mozesz tez zastapic dwa cwiczenia np. dwuglowe i posladki jednym (np. good morning)
Zobacz schemat jest taki, jezeli nie chcesz robic tego obwodowo to mozesz seriami po kazdym cwiczeniu, ale zostaw 2 serie, nie rob teraz trzech i rob po 15-20 powtorzen (rob takim ciezarm ktory ci na to pozwoli z lekka trudnoscia) PRZECIEZ ZALEZY CI NA CHUDNIECIU a to dobrze dziala i przerwy mieszy cwiczeniami i seriami po 30sek, masz sie zmeczyc :
1. lydki
2. czworoglowy
3. dwuglowy
4. posladki
5. gora plecow
6. dol plecow
7. biceps
8. brki
9. klatka (plasko lub skos)
10. klatak (rozpietki)
11. triceps
12. ewentualnie brzuch, ale jak robisz go w domu osobno to nie ma potrzeby
Dzisiaj byl taki trening
Rozgrzewka
1)sciaganie drazku do karku 3x12
2)to samo tylko do klatki 3x12 - to plecy zacznij od nog i pozniej zdecyduj sie na pierwsze lub drugie, jako drugie na plecy moze byc good morning (on tez obejmuje dwuglowe i pupe) ,jak nie masz mozliwosci prostowniki robic, ale to sie robi na pilce, lawce wystarczy gdzies nogi zahaczyc i sie podnosic z opadu
3)przysiady ze sztangu na karku 3x12
4) wyprosty nog w siadzie 3x12
5)uginanie nog w lezeniu 2x12
6)wioslowanie sztanga w opadzie 3x12 - znow nagle plecy!?
7)wyciskanie sztangi lezac na lawce poziomej3x10
8)butetterfly2x10
9)Ugnianie ramion na modlitewniku 2x10 ( przy drugiej serii zmniejszylam ciezar
10)Wyciskanie sztangielki jedORACZ w siadzie 2x10 - po co to ?wez dwie sztangielki i zrob normalne unoszenie bokiem
11)wyciskanie sztangi zza glowy 2x10
12)Brzuchy na lawce , tylko jedna seria 12 pow bo w domu zaczelam A6w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
Obliques , dziekuje bardzo Wezme to pod uwage.

Dzisiaj w koncu jakies areo , basen lub bieganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
Mam troche czasu , wiec zdam relacje z wczorajszego treningu

Niestety nie udalo mi sie zrobic w ogole rak , czyli trica, bica i naramiennych.
tak to wygladalo (zmniejszylam serie i zwikszylam powtorzenia)

1.przysiady ze sztanga na karku 2x15-18
2.Prostowanie nog na maszynie 2x15
3.uginanie nog na maszynie 2x15
4.wiosloWAnie sztanga w opadzie 2x15-18
5.sciaganie drazka do karku 2x15
6.sciaganie do kltki 2x15
7.rozpietki 2x20
8wycisk na lawce 3x15-18
9.troche brzucha na lawce (chyba rezyguje z a6w , przynajmniej jak na razie

Faceci mi zajeli sztagi dlatego tak to wyszlo.

A dzisiaj trza biegac po sniezku heh brr

Lece do sql.
POzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
Dzis byl ostry trenig , zwiekszylam ciezar o polowe na plecki i przysiady.bic i trip byl robiony w domku na takim jakby ekspanderze gumowym:D Jutro znow biegaanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zwiekszylam ciezar o polowe na plecki To ile bralas do tej pory? Chyba za malo...

4.wiosloWAnie sztanga w opadzie 2x15-18
5.sciaganie drazka do karku 2x15
6.sciaganie do kltki 2x15


Dlaczego sie tak uparlas z tymi plecami? Obliques juz ci pisala jak powinno byc. Co z prostownikami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
nie przesadzaj z powtórzeniami, kombinuj raczej z obciazeniem. jak zajmuja sprzet to albo sie dolacz albo powiedz ze kobiety maja pierwszenstwo bieganie...jak snieg sypnie pozadny to raczej rowerek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
jak dla mnie nic nie trzeba zmieniac... zobaczymy jaki efekt koncowy bedzie

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3652
Też mi się wydaje że nie masz co za dużych zmian robić bo masz ładną sylwetkę, popracuj nad brzuchem i będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
anytram111 - zaglądam ale widzę, że z wpisami cuś kuleje. Wyjechałaś do Irlandii?

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do popraw

Następny temat

Jak ćwiczyć?

WHEY premium