SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do popraw

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
Chcialbym prosic o pomoc w planie treningowym,cwiczyłem 2 miesiace 3 dni w tyg wszystkie partie i chce sie przerzuic na trening dzielony.!80 cm,68kg,cel masa i siła,do dyspozycji sztanga,ławeczka wielkofunkcyjna (nogi,wyciag gorny),sztangielki,modlitewnik.Jak rozdzielic partie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
a dlaczego,po raptem dwoch miesiacach,chcesz wybrac split?jestes bardziej leniwy,czy co?...i moze jeszcze taki z podzialem:kazdy dzien-inna grupa miesniowa,czyli czestotliwosc na grupe 1x na tydzien !ZAPOMNIJ!!!!

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
Zapomniałem :
Cwiczylem kazda partie 3 te same serie po 12z progresja,jakie teraz cwiczenia,ile serii i powtorzen.Czy z tak krotkim stazem opłaca się zakup jakiejs odzywki albo kreatyny ? Wiem,ze lepiej naturalnie sam bym tak wolał ale mam straszny problem z dostarczaniem odpowiedniej ilosci białka,albo zapominam o diecie albo poprostu nie lubie np.białego sera. Z góry dziękuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
Dlatego chcę split poniewaz znajomy jest instruktorem kulturystyki,ale go teraz nie ma przez dwa miesiace i doradził mi po 2 miesiacach zmienic trening.Po drugie 2 miesiace ale systematyczne i dosyc meczace (1.5 godziny treningu)i teraz juz cwiczac barki,triceps jest slaby jak rzadko i musze odczekac 10 min zeby moc triceps cwiczyc i tetno od razu zbyt male i chyba nie za dobry efekt.Plecy,brzuch,nogi ida dobrze ale zaczynam barki,triceps,biceps,klata i musze kazda partie rozdzielac 10 minutową przerwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
https://www.sfd.pl/Ocena_planu_-_masa-t359406-s2.html tu masz propozycje jednego z odpowiednich planow dla ciebie.
odzywki mozesz sobie na poczatek darowac(nie masz na co wydawac kasy?).zadbaj o jedzenie.nie diete-to bardzo powaznie brzmi.jedz duzo,aby cos z tego treningu bylo.pelne jaja,mleko,tunczyk,itd.powodzenia!

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Hardgainer - zluzuj z bajera. Kazdy kiedys zaczynal.

Zmieniony przez - Kuro w dniu 2007-11-02 15:29:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
no wlasnie-ZACZYNAL!(to kluczowe slowo tutaj)

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
Byłbym wdzieczny jakby mi ktos napisal jakie cwiczenia ile serii i powtorzen,czy z progresja jak tak to w jakich cwiczeniach i jakie prezerwy miedzy seriami.Z planu 5x5 nie skorzystam wole bardziej tradycyjne i czesto sprawdzone treningi,inni zaczynajac mieli splita i jakos dobrze im szlo z wynikami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o cykliczność treningów

Następny temat

dziennik anytram

WHEY premium