SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dzienik treningowy by redhors92/ masa/ cel 80 kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
o ****a !! 300g ryżu na raz ; OOO
stary rozłóż to na dwa :D mi by bebzon pękł :P
P.S ;)
powodzenia widze ostro chcesz masowac :D
bede wpadal :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
2 obiad
300gr ryżu
200gr filetu

po co rozkładać jakoś wchodzi, jak jestem głodny to daje 300 jak nie to 200

kolacja jajecznica 3 jajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2094
dobrze mówisz jak wchodzi to nie żałój, ja też tak robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
redhors92 za duże porcje ryżu dajesz do posiłków,rozumiem masę ale wszystko z umiarem bo od takiej ilości węgli w jednym posiłku to złapiesz ale masę tłuszczową.
100g w zupełności wystarczy na jeden posiłek.
Jesteście młodzi to wam się wydaje że jeśli będziecie jedli za dwóch to szybciej urośniecie,głupota totalna tylko zalejecie się tłuszczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
wiesz jak się zaleje to zrobię redukcje a ja bardzo szybko chudnę. Teraz będzie po 200gr ryżu i 400filetu bo trochę mniej muszę jeść węgli a więcej białka. Masa trochę ruszyła tak na oko sylwetka. Na wadzę 74 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
Dzień 3
Trening zgodnie z planem (prawie) nie chce mi się opisywac dokładnie ciężarów.
Dieta próbowałem z 1 torebką ryżu ale głodny jestem a więc 2 torby ryzu i 400gr filetu. I takie 2 posiłki, kolacja jajecznica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Takie wyniki siłowe przy takiej sylwetce jeżeli tak na prawdę jest jestem pełen podziwu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
właśnie to mnie wkurza. dzisiaj kończyłem na 6 razy 95kg(ławka skos leki na prostej było by więcej) a więc mi się zdaje że siła i na masie mi troszkę idzie, ale kłopot że masa już tak dobrze nie idzie. jak mi nie bedzie szła masa to będę tylko na siłę ćwiczył wtedy też coś masy idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
od pierwszego czerwca zaczynam test na siłę z kreatyną to może być ciekawe:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
dzień 5
dieta była w miarę ale rano mało zjadłem.
kupiłem sobie oliwę z oliwek.

trening opierał się na mniejszych ciężarach ale faza negatywna powolna i dokładna technika.
Wyciskanie na płaskiej 12X73kg 8x84kg 6x88kg
Przysiady 12X62kg 12X62kg 12X62kg pełen przysiad do samego dołu powolutku
Podciąganie 14 12 8
wyciskanie na barki hantle 20kg
uginanie ramion 12x20kg 12x20kg z podparciem o kolano 12x20kg
muszę się wziąść za łydki i triceps bo nie chciało mi się robić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciaganie na drazku-postepy

Następny temat

Trening na masę

WHEY premium