SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dwie foty po 5 miesiacach na silowni

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2743
mowie ze standard, jak jestes srednio zbudowany to ponad 40 przy takim wzroscie masz.
I nie rozumiem dlaczego autor sie tak spina jak go ktos posądza o koksowanie.
Przeciez nikt Ci nie wmowi ze koksujesz.Po co sie burzyc.Nie lepiej byc ponad takimi komentarzami?

A nerwy Cie biora jakby Cie zlapali na goracym uczynku.Bezsesnu.

Uwierz w Siebie, Bóg uwierzy w Ciebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 584
spoko ja też ćwicze systematycznie ok. 6 miechów, kretke biore ok. 1 miech i wierze,że można tak wygladać!!fakt,że ja już miałem kiedyś spotkania z siłownią:P,około 2 latek niesystematycznych ćwiczeń.a moje wymiary to:
klatka 110cm
biceps 38cm
pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Siema.To jest mozliwe.Chlop mial 38 jak zaczynal i po 5 miech mial 43.To tylko 5 cm.Kazdy po 5 miecha zrobi 5 cm na poczatku systematycznych treningow.Tylko nie ktorzy zaczynaja od 30.To nic wielkiego i zadna tam extra genetyka.Poprostu ma dobre warunki.I wierze ze nie stosowal saa.Pozdrawiam

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
Ludzie dajcie spokoj z tymi podejrzeniami, nie ma nikogo z fajna budowa ktory pisze ze jedzie na sucho i ktory nie zostalby zjechany. Nawet jezeli uda im sie oszukac to co z tego? maja prowizje od zrobionych w balona czy jak? nie! wiec zluzujcie co poniektorzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Góra ok plecy najlepsze ale nogi są słabe, poprauj nad nimi...

pzrd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
słuchaj a podaj swoje rekordy ile na płaskiej skos barki i ile w martwym a w twoje wyniki to moge uwierzyć i że nic nie brałeś (koksy) ja mam 188cm wzrostu 36 37cm w bicu i cwicze tylko pompki i takie tam ******ły i na ławce jak się położyłem pierwszy raz to wziołem cos koło 74kg na pierwsz rzut i potem zerwał się mój kontakt z siłką i znowu powrócięł mdo pompek itd.

PS: na martwy w czwartek wziołem 150kg jak to oceniacie tylko nie wyjezdzać z tekstami co brałeś albo w tym stylu poprostu ocencie czy to dobry wynik
wiek 16 lat
wzrost 188 cm
waga 90kg
bic 36-37cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 584
Może to dziwne ale nigdy na maxa nie wyciskałem:)-trenuje na własnej siłce i tam nie mam odpowiedniego obciazenie:((-wszystko własnej roboty:P
ale kiedyś moj max to 106 kg na klatke-ciężko było ale wycisnąlem:)
*waże 84 kg i mam 20 lat, poza tym dopiero teraz zadbałem o swoją diete:(wiem ze pozno,ale lepiej niz wcale!!:)
na ten wiek i wzrost dobrze sie zapowiada!!!
TRENING I DIETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5774
Tak to prawda ze startujac z 30 w lapie mozna przez pol roku zdobyc 5 cm ale
sproboj zorbic je (te 5 cm) w pol roku majac 38. jezeli ci sie uda jestem peelen uznania. Imho to jest nie mozliwe (na sucho oraz z racji pierwszych 5 miesiecy (dopiero poznaje sie technike i jaki trening najlepiej dziala na ciebie)). Poza tym przy tak duzym wzroscie (i odpowiednio dluzszymi rekami) tego miesa na prawde trzeba sporo zbudowac. Takze odpowiedz jest tylko jedna... :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
wiem że sporo go trzeba katowac bo bardzo powoli przychodzi wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6208
Przy takich przedyspozycjach dobrej diecie i treningu jest to calkowicie mozliwe ;).Jest b dobrze popracuj nad plecami i trzymaj proporcje ;)

i'll show you how good i am ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pół roku na siłowni

Następny temat

PIESSSSSS %-)

forma lato